PNY 480 GB SSD vs SanDisk 480GB SSD

Modele göre değişir bu kıyaslama. PNY'nin benim gördüğüm kadarıyla SATA olarak sadece CS900 modeli var. Öte yandan Sandisk'in SSD Plus ve Ultra 3D modelleri var. Bu ikisi performans ve dayanıklılık olarak çok ciddi derecede farklılar ve SSD Plus burada kötü olan hatta bolca şikayet alan model.

SSD Plus < CS900 < Ultra 3D şeklinde sıralanabilir. Asla SSD Plus almayın. Kötüdür ve onun parasına ondan daha iyisi alınır. Ultra 3D her ikisini de ezer geçer ve Samsung 870 EVO dengi diyebiliriz.

Hangi model olduğunu bilmeden balıklama dalıp kesin cevap verenlere dikkat edin. Hiçbir marka tamamen kötü veya tamamen iyi değildir. Hepsinin istisnası vardır.

Modele göre değişir bu kıyaslama. PNY'nin benim gördüğüm kadarıyla SATA olarak sadece CS900 modeli var. Öte yandan SanDisk'in SSD Plus ve Ultra 3D modelleri var. Bu ikisi performans ve dayanıklılık olarak çok ciddi derecede farklılar ve SSD Plus burada kötü olan hatta bolca şikayet alan model.

SSD Plus < CS900 < Ultra 3D şeklinde sıralanabilir. Asla SSD Plus almayın. Kötüdür ve onun parasına ondan daha iyisi alınır. Ultra 3D her ikisini de ezer geçer ve Samsung 870 EVO dengi diyebiliriz.

Hangi model olduğunu bilmeden balıklama dalıp kesin cevap verenlere dikkat edin. Hiçbir marka tamamen kötü veya tamamen iyi değildir. Hepsinin istisnası vardır.

Hocam yani CS900'ü alayım mı?

Hocam yani CS900'ü alayım mı?
Başlıkta yazdığın ve CS900 ile kıyasladığın model SSD Plus mı? Hala bunun cevabını bilmiyoruz. Bize net bir şekilde söylemedin. Eğer bununla kıyaslıyorsan kesinlikle CS900 almalısın. Zaten bu fiyat seviyesinde CS900 dışında hiçbir model benim içime sinmiyor.

Başlıkta yazdığın ve CS900 ile kıyasladığın model SSD Plus mı? Hala bunun cevabını bilmiyoruz. Bize net bir şekilde söylemedin. Eğer bununla kıyaslıyorsan kesinlikle CS900 almalısın. Zaten bu fiyat seviyesinde CS900 dışında hiçbir model benim içime sinmiyor.

Hocam CS900'ün siparişini verdim.

Geri
Yukarı