PNY 8 GB GF RTX 3070 XLR8 revıl Epic-X RGB ekran kartı alınır mı?

Sıfır alınmaması gereken kartlardan attığın. 2.elde 7-8 arası bulunur. Bütçe 16 civarı ise attığımı al. 2.elden 3090 bile alırsın veya.

Sıfır alınmaması gereken kartlardan attığın. 2.elde 7-8 arası bulunur. Bütçe 16 civarı ise attığımı al. 2.elden 3090 bile alırsın veya.
AMD Kart yerine NVİDİA kart almak daha mantık değil mi? ikinci el almayı düşünmüyorum

AMD Kart yerine NVİDİA kart almak daha mantık değil mi? ikinci el almayı düşünmüyorum
Düz oyun oynuyorsan AMD alınır neden alınmasın ? ama ben yayın açar render alırım RT gibi özelliklerden faydalanırım diyorsan Nvidia daha mantıklı tabi. O zaman 4060Tİ öneririm.

Düz oyun oynuyorsan AMD alınır neden alınmasın ? ama ben yayın açar render alırım RT gibi özelliklerden faydalanırım diyorsan Nvidia daha mantıklı tabi. O zaman 4060Tİ öneririm.

Galax markası sıcaklı değerleri iyi mi birde 4060Ti modelinde 16gb ile 8gb arasında performans farkı oluyor mu

Performans farkı yok. Galax ta soğutma konusunda gayet başarılı merak etme. 16GB para israfı.
Ben bu zamana kadar ekran kartında sadece MSİ ürünler kullandığım için diğer markalar hakkında pek bilgi sahibi değilim. MSİ ile kıyaslayınca üzmez değil mi bu model (sıcaklık değerleri,malzeme kalitesi,dayanıklılık gibi)

Ben bu zamana kadar ekran kartında sadece MSI ürünler kullandığım için diğer markalar hakkında pek bilgi sahibi değilim. MSI ile kıyaslayınca üzmez değil mi bu model (sıcaklık değerleri, malzeme kalitesi, dayanıklılık gibi)

Üzmez. MSI'ya fazladan para vermeye hiç gerek yok.

Ben bu zamana kadar ekran kartında sadece MSİ ürünler kullandığım için diğer markalar hakkında pek bilgi sahibi değilim. MSİ ile kıyaslayınca üzmez değil mi bu model (sıcaklık değerleri,malzeme kalitesi,dayanıklılık gibi)
Üzmez merak etme. Markaya bu kadar takılma zaten bu kart ısınmıyor bile doğru düzgün.

Geri
Yukarı