PNY CS3030 SSD nasıl?

WithTheRuleOfLaw

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar,

Bugün laptopum için 250 GB PNY CS3030 SSD sipariş ettim. Şu an bilgisayarımda olan SSD'nin boyutu da 250 GB (WD SN550, 2400/900). Windows kurarken hangisine kurduğumu nasıl ayırt edebilirim? Sizce hız farkı oluşur mu?

Almadan önce konu açmanız daha iyi olurdu. Fakat iyi bir marka ve model tercih etmişsiniz. Hayırlı olsun. Önceden de yüksek hızlı SSD kullandığınız için hız farkı çok olmaz.

Almadan önce konu açmanız daha iyi olurdu. Fakat iyi bir marka ve model tercih etmişsiniz. Hayırlı olsun. Önceden de yüksek hızlı SSD kullandığınız için hız farkı çok olmaz.
Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Windows 10 kurulumu sırasında iki SSD'yi birbirinden ayırt etmem mümkün mü? Nasıl anlayabilirim? Bilginiz var mı? Konuyu okuyan başka arkadaşlar da yanıtlarsa sevinirim.

Geçtiğimiz indirimde 500 GB versiyonunu almıştım, 2 gündür kullanıyorum. Test sonuçları aşağıdaki gibidir:

1624671415729.png

Geçtiğimiz indirimde 500 GB versiyonunu almıştım, 2 gündür kullanıyorum. Test sonuçları aşağıdaki gibidir:

Eki Görüntüle 1083856
Teşekkür ederim bilgilendirme için hocam. Ben de bugün 250 GB versiyonunu sipariş ettim. Yazma hızı olarak aralarında iki kat fark mevcut. Diğer her şeyi aynı diye biliyorum.

Teşekkür ederim bilgilendirme için hocam. Ben de bugün 250 GB versiyonunu sipariş ettim. Yazma hızı olarak aralarında iki kat fark mevcut. Diğer her şeyi aynı diye biliyorum.
Hayırlı olsun. Yazan değerler dediğiniz gibi. Bildiğim bir model değildi ancak buraya güvendim ve aldığım değerler sonucu gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı