PNY GTX 1060 vs Galax GTX 1060

Ben burada ikisi arasında hangisi dedim. Ama gördüğüm kadarı ile AMD fanboyusunuz. Hem benim için o fiyat pahalı. RX 580'nin oyunlardaki değeri benim için düşük. Uzun bir araştırma sonucunda GTX 1060'ın iyi olduğu kanaatına vardım. Ben marka olarak sordum? Ona göre cevaplarsanız sevinirim. @Yuuji

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580'nin oyunlardaki değeri benim için düşük.
RX 580'i beğenmezken GTX 1060 almayı düşünüyorsun. GTX 1060 9Gbps ile RX 580'in birbirine yakın(RX 580 çoğu yerde yine de üstün.) performans sergilediğini biliyorum ama bu kartlar ile RX 580 arasında kalsaydım, seçimim kesinlikle RX 580 olurdu. Aynı zamanda sana RX 580 yetmiyorsa GTX 1070 önerelim? 1285TL olan bir kart alabilirken bütçeyi %5 artıramıyorsanız kart almayınız...

Uzun bir araştırma sonucunda GTX 1060 önde. GTA 5 oynayacağım en çok. Onda bile 20 FPS fazla. Benim için GTX 1060. Hem konu bu değil ben sadece marka soruyorum. Buranın yardımlaşma platformu olduğunu düşünüyordum ama sizin gibiler, insanların düşüncelerine saygılı değil! Ben burada marka soruyorum siz hala RX 580. @ShadYaqz

@KralGS Neden PNY beni aydınlatırsanız sevinirim. Bu arada yanıtınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı