PNY GTX 1660 Super Single Fan alınır mı?

enessential

Femtopat
Daha fazla  
Donanım arşivinin' 6300 TL'lik yeni sistemine ilave olarak işlemciyi R5 3600 yaptım ama ekran kartını PNY GeForce GTX 1660 Super Single fan 6 GB almışım, normalde PNY GeForce GTX 1660 Dual fan 6 GB vardı. 6790 TL'ye geldi toplamda bana. Sizce iptal edeyim mi yoksa bu ekran kartı da kurtarır mı? Render amaçlı kullanıyorum. Bir de gün geçtikçe ekran kartları yok oluyor, beklesem bulabilir miyim daha iyi hazır sistem bilemedim.

1 X Gamepower Calypso Rainbow optik mekanik Blue Switch USB Gaming klavye.
1 X excavator Rainbow CPU cooler soğutucu 1 X AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB soket AM4 fanlı işlemci.
1 X Gigabyte B450M S2H V2 DDR4 3600(O.C.)MHz mATX anakart.
1 X PNY xlr8 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM.
1 X PNY GeForce GTX 1660 Super Single fan 6 GB GDDR6 192Bit DX12 ekran kartı.
1 X PNY CS900 480GB 550/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD disk.
1 X Gamepower Horizon Gaming mesh 4*120mm RGB ATX kasa.
1 X FSP Hydro HD500 500W 80+ Bronze Power Supply.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım arşivinin' 6300 TL'lik yeni sistemine ilave olarak işlemciyi R5 3600 yaptım ama ekran kartını PNY GeForce GTX 1660 Super Single fan 6 GB almışım, normalde PNY GeForce GTX 1660 Dual fan 6 GB vardı. 6790 TL'ye geldi toplamda bana. Sizce iptal edeyim mi yoksa bu ekran kartı da kurtarır mı? Render amaçlı kullanıyorum. Bir de gün geçtikçe ekran kartları yok oluyor, beklesem bulabilir miyim daha iyi hazır sistem bilemedim.

1 X Gamepower Calypso Rainbow optik mekanik Blue Switch USB Gaming klavye.
1 X excavator Rainbow CPU cooler soğutucu 1 X AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB soket AM4 fanlı işlemci.
1 X Gigabyte B450M S2H V2 DDR4 3600(O.C.)MHz mATX anakart.
1 X PNY xlr8 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM.
1 X PNY GeForce GTX 1660 Super Single fan 6 GB GDDR6 192Bit DX12 ekran kartı.
1 X PNY CS900 480GB 550/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD disk.
1 X Gamepower Horizon Gaming mesh 4*120mm RGB ATX kasa.
1 X FSP Hydro HD500 500W 80+ Bronze Power Supply.

Sadece benim mesajıma bakarak yazma ama bence RTX3060'ı bekle çünkü GTX1660'a göre çok daha iyi ve daha ucuz olacağı söyleniyor ama o zamana kadar bu sistem kalır mı bilmiyorum sonuçta bu sistemi alınca yanında klavye öouse fan hediye olarak geliyor.

Hcoam tek fan almasaydınız keşke. Ayrıca kulaklığı hediye olarak seçseydiniz.
2.el de satıp kar ederdiniz.

Hcoam tek fan almasaydınız keşke. Ayrıca kulaklığı hediye olarak seçseydiniz.
2.el de satıp kar ederdiniz.
Yetişemedim hocam dual için. Klavye'yi direkt kullanırım diye aldım ama alıp satmak tam satın aldıktan sonra aklıma geldi :D enteresan.
Hocam iyi almışsınız 1660 Super seçilmiyor artık.
tek fan dolayısıyla ısınmalar vs sorun yaşar mıyım hocam sence? Yoğun olarak video render alıyorum çünkü.
Sadece benim mesajıma bakarak yazma ama bence RTX3060'ı bekle çünkü GTX1660'a göre çok daha iyi ve daha ucuz olacağı söyleniyor ama o zamana kadar bu sistem kalır mı bilmiyorum sonuçta bu sistemi alınca yanında klavye öouse fan hediye olarak geliyor.
klavye mause falan önemli değil hocam, benim kafama takılan tam dual'ı alırken elime tek fanlı ekran kartının düşmesi bir R.i.P etkisi yarattı. Toplam fiyat içerisinde keşke dedirtir mi sadece onu merak ediyorum. Çünkü aldıktan 1 sene sonra ısınma sorunlarıyla çöp olsun istemiyorum.

Yetişemedim hocam dual için. Klavye'yi direkt kullanırım diye aldım ama alıp satmak tam satın aldıktan sonra aklıma geldi :D enteresan.

tek fan dolayısıyla ısınmalar vs sorun yaşar mıyım hocam sence? Yoğun olarak video render alıyorum çünkü.

klavye mause falan önemli değil hocam, benim kafama takılan tam dual'ı alırken elime tek fanlı ekran kartının düşmesi bir R.i.P etkisi yarattı. Toplam fiyat içerisinde keşke dedirtir mi sadece onu merak ediyorum. Çünkü aldıktan 1 sene sonra ısınma sorunlarıyla çöp olsun istemiyorum.
Hocam iade edin, daha iyi sistem toplarız. Tek fan pişmanlıktır.
Bütçenizi artırırsanız azıcık belki PcHocası vs yeni sistem çıkarabilir.

Geri
Yukarı