PNY GTX 1660S ile Gaming X 1660S değiştirilince performans farkı olur mu?

Arda Can Budak

Centipat
Daha fazla  
PNY GTX 1660 Super Single fan ekran kartım vardı ve arıza yapmıştı. İncehesap'a garantiye yolladım ve MSI Gaming X 1660 Super ekran kartıyla degistirdiklerini söylediler. Sizce iyi mi ve bu işte bir iş var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki iyi. Tek fanlı nispeten kötü bir soğutma yerine çok daha iyi bir model ile değiştirmişler. Performans olarak GPU aynı olduğu için oyunlarda birkaç FPS harici fark olmaz.

Ama boost clock hızı ve overclock hızı artıyor bundan dolayı ciddi bir fark sağlamaz mı
PNY GTX 1660 Super Single fan ekran kartım vardı ve arıza yapmıştı. İncehesap'a garantiye yolladım ve MSI Gaming X 1660 Super ekran kartıyla degistirdiklerini söylediler. Sizce iyi mi ve bu işte bir iş var mıdır?
Tabii ki iyi. Tek fanlı nispeten kötü bir soğutma yerine çok daha iyi bir model ile değiştirmişler. Performans olarak GPU aynı olduğu için oyunlarda birkaç FPS harici fark olmaz.

Performans anlamında çok da bir fark olmaz, daha güzel bir model yollamışlar size. Sadece soğutmadan kaynaklı performans düşüşü azalır diye düşünüyorum. Başka da bir esprisi yok.

Sıcaklık değerleri fazla değilse fark olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı