PNY, Palit, INNO3D ve Gainward ekran kartları güvenilir mi?

ardarb45

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bir süredir iyi bir sistem toplamaya çalışıyorum fakat her sistem toplayışımda biri diyor ki 35.000 TL'ye RTX 4060 Ti alacağına (tüm parçalar bilindik) (örneğin: Corsair, ASUS, Colorful gibi) RTX 4070 al deniyor. Bir bakıyorum parçaları daha önce adını bile duymadığım parçalar. Şimdi neden konuyu açtığıma gelelim, diyelim bana 35.000TL'lik RTX 4070 sistem atıldı. Ekran kartı PNY, Palit, INNO3D veya Gainward. Ben bu kartlara güvenmeli miyim? nasıl kartlardır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Model olarak değil de marka olarak yorumlamak gerekirse şöyle:

Bu markalar Türkiye'de fazla duyulmadığı için güvensizlik algısı yaratabilir ama Avrupa'da gayet yaygınlar.

Kullanım konusunda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

+ Bu arada Palit bir ara Türkiye'de baya popülerdi eski bilgisayarcılar muhakkak bilir bu markayı.

Arkadaşlar, ben bir süredir iyi bir sistem toplamaya çalışıyorum fakat her sistem toplayışımda biri diyor ki 35.000 TL'ye RTX 4060 Ti alacağına (tüm parçalar bilindik) (örneğin: Corsair, ASUS, Colorful gibi) RTX 4070 al deniyor. Bir bakıyorum parçaları daha önce adını bile duymadığım parçalar. Şimdi neden konuyu açtığıma gelelim, diyelim bana 35.000TL'lik RTX 4070 sistem atıldı. Ekran kartı PNY, Palit, INNO3D veya Gainward. Ben bu kartlara güvenmeli miyim? Nasıl kartlardır sizce?

Gayet kaliteli ve güvenilir. Her marka gibi çok kötü ve çok iyi modelleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı