Ghost ve PNY RTX 4000 ekran kartları güvenilir mi?

B4tı

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bu konularda yeniyim ve bu markalar diğer bildiğimiz tanıdığımız markalara göre bayağı uygun fiyatlı kalıyor. Peki bu kartların mevzusu nedir? Neden hem bu kadar ucuz hem de bu kadar çok seveni var. ASUS MSI Gigabyte gibi markalardan farkları ne bilgili arkadaşları beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek farkları soğutma Gainward'ın fanlarına sesli diyenleride gördüm sıcak diyeni de gördüm bir farkları olmazda karşında bir muhatap bulacağın firma varsa alınabilir.

Tek farkları soğutma Gainward'ın fanlarına sesli diyenleride gördüm sıcak diyeni de gördüm bir farkları olmazda karşında bir muhatap bulacağın firma varsa alınabilir.
İşte kafamı kurcalayan kısımlardan biri de o herhangi bir sorun yaşarsam karşımda iyi bir servis ve müşteeri hizmetleri olur mu?

İşte kafamı kurcalayan kısımlardan biri de o herhangi bir sorun yaşarsam karşımda iyi bir servis ve müşteeri hizmetleri olur mu?

Bir araştırmak gerekecek sanmıyorum bir problem olacağını ama coil whine olursa eğer iade etmek gerekirse iade kabul ediyorlar mı onuda bilmek gerekir 14 gün gectikten sonra iade alacağını sanmıyorum ama.

1691567913084.png

Geri
Yukarı