PNY RTX 3060 8221TL

300TL fazla vereyim İtopya olmasın forumda bir sürü şikayet konusu var.
Bu konu karışık. DFS Bilgisayar ve İtopya kafa kafaya. İkisinde de bir sürü sorun yaşayan insan var. DFS Bilgisayar tercih edilir ama iade konusunda İtopya'dan fazla pişman eder, diye düşünüyorum. Zamanında SSD alacaktım oradan, laubaliği görünce vazgeçtim.

Bu konu karışık. DFS bilgisayar ve İtopya kafa kafaya. İkisinde de bir sürü sorun yaşayan insan var. DFS bilgisayar tercih edilir ama iade konusunda İtopya'dan fazla pişman eder, diye düşünüyorum. Zamanında SSD alacaktım oradan, laubaliği görünce vazgeçtim.

İtopya'ya işin düştüm mü en sorunlu firmalardan ben müdürlerini tanıyorum üstüne orada çalışan 2 yakın arkadaşım var buna rağmen en ufak isteğimde olay oluyor. Örneğin faturamı iletir misiniz? Gibi basit şeyler bile olay. Fakat Trendyol, N11, Hepsiburada ve benzer yerlerdeki firmalar düşük puan yememek için müşteriye sonuna kadar yardımcı oluyorlar.

İtopya'nın merkezinde merve diye biri var maillere telefonlara falan bakıyor. Allah kimseyi onun eline düşürmesin bana da hep o denk geliyor. En son RTX 3080 oyun kampanyası için işim düşmüştü 1 ay içinde Battlefield 2042 için 11 kez mail atmışım. Hiç birine cevap vermemişti kampanyanın bittiği gün tarih geçmiş diye cevap atmıştı.

O gün müdürlerini maile ekleyerek tekrar yazdım 11 adet maile cevap vermedi böyle diyor diye benim yalan söylediğimi iddia etti. 11 adet mailin ekran resmini attım müdürleri bana oyunu gönderdi.

Bu merve hanım uzun zamandır İtopya'da hala da devam ediyor en son yükseldi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı