PNY RTX3060 12 GB 7800 TL!

KeyN_N

Megapat
Yer
Antalya
DFS Bilgisayar, çok eski bir oluşum. Direkt kişi üzerinden bir ilan olsa madencilik bazlı bile soru işaretleri oluşabilirdi ama hazır sistemler için kutularından çıkarılmış, piyasanın düşüşüyle elde kalmış kartlar olduğunu varsayabiliriz. Bence RTX 3060 için şahane fiyat.

DFS Bilgisayar, çok eski bir oluşum. Direkt kişi üzerinden bir ilan olsa madencilik bazlı bile soru işaretleri oluşabilirdi ama hazır sistemler için kutularından çıkarılmış, piyasanın düşüşüyle elde kalmış kartlar olduğunu varsayabiliriz. Bence RTX 3060 için şahane fiyat.
Katılıyorum size hocam.

Yorumunuza tamamen karşı olmamakla beraber yüzde 100 katilamiyorum da. OEM değil Outlet olarak satılması lazım. Ekran kartında bu şekilde bir satış yok sonuçta işlemci gibi.

Yorumunuza tamamen karşı olmamakla beraber yüzde 100 katilamiyorum da. OEM değil Outlet olarak satılması lazım. Ekran kartında bu şekilde bir satış yok sonuçta işlemci gibi.
Outlet'in alışveriş sektöründeki kelime anlamı defolu, iade edilmiş, sezon dışı minvalinde ele alınır. Bu ürünler OEM sınıfına giriyor çünkü mevcut hazır sistemlerden çıkarılmış durumdalar. Bu tarz alışveriş sitelerinden hazır sistem aldığınızda, tüm sistem bileşenleri bir bütün olarak ele alınıyor. Size de buna göre fatura kesiliyor. Ulaştırma ve teslimat sırasında da bazı sistem bileşenlerinin kutuları bulunmuyor. Burada da ekran kartları sistemlerden çıkarılmışlar ve 2 yıllık garantileriyle birlikte sunulmaktalar.

Ayrıca işlemcilerde de kutusuz satışlar mevcut. Tray ibaresi en yaygın olanıdır. Yine hazır sistemlerden sökülmüş işlemcilerde de garantili olarak satışlar mevcut.

Son düzenleme:
Outlet'in alışveriş sektöründeki kelime anlamı defolu, iade edilmiş, sezon dışı minvalinde ele alınır. Bu ürünler OEM sınıfına giriyor çünkü mevcut hazır sistemlerden çıkarılmış durumdalar. Bu tarz alışveriş sitelerinden hazır sistem aldığınızda, tüm sistem bileşenleri bir bütün olarak ele alınıyor. Size de buna göre fatura kesiliyor. Ulaştırma ve teslimat sırasında da bazı sistem bileşenlerinin kutuları bulunmuyor. Burada da ekran kartları sistemlerden çıkarılmışlar ve 2 yıllık garantileriyle birlikte sunulmaktalar.

Ayrıca işlemcilerde de kutusuz satışlar mevcut. Tray ibaresi en yaygın olanıdır. Yine hazır sistemlerden sökülmüş işlemcilerde de garantili olarak satışlar mevcut.
İşlemciyle ekran kartı apayrı şeyler. İşlemcide tray olarak satış kültürü var ama ekran kartında böyle bir durum yok. Kutusuzsa ya ikinci eldir ya teshirdir ya da outlettir ama ekran kartının sezonu olmadığı için aslında outlet kavramı pek doğru olmuyor ama sıfır olduğu iddia ediliyorsa ya teşhir ya da outlet denmeli bence.

İşlemciyle ekran kartı apayrı şeyler. İşlemcide tray olarak satış kültürü var ama ekran kartında böyle bir durum yok. Kutusuzsa ya ikinci eldir ya teshirdir ya da outlettir ama ekran kartının sezonu olmadığı için aslında outlet kavramı pek doğru olmuyor ama sıfır olduğu iddia ediliyorsa ya teşhir ya da outlet denmeli bence.
Ne demek yok ya? Yıllardır bazı markalar bu şekilde ürün satıyor, zamanında Asus dahi böyle satışlar yaptı ayrıca teşhir ve outlet kelimelerinin anlamlarını da bir öğreniverin.

Bu tarz insanlara bakmayın, ürünler sıfır elektrostatik poşetinde geliyor.

İş yaş mevzusuna geldiyse sakalı yeni terlemeye başlamış genç bir arkadaşla muhattap oluyorum gibi. 3 gün ekran kartı kullanmayla her şeyi biliyorum havasında olman da bu savımı destekliyor. Benim yazdıklarımın hiçbir yerinde satıcının yalan söylediği çıkarılamaz, çıkarabilecek birileri mutlaka vardır sonuçta herkes akıllı olmuyor. Ayrıca kültür fakiri, tartışma engelli, akıl yürütme aksagi biri olsaydı karşımda muhtemelen forum kültürünün ortaya fikir atma, bu fikirleri karşılaştırma, kendine uyani alma gibi amaçları olduğunu bilmeden, anlamadan hakaret etmeye başlardi.

İş yaş mevzusuna geldiyse sakalı yeni terlemeye başlamış genç bir arkadaşla muhattap oluyorum gibi. 3 gün ekran kartı kullanmayla her şeyi biliyorum havasında olman da bu savımı destekliyor.
Yaşın dolayısıyla geçmişte yapılan bazı şeyleri bilmemen normal, tarih kitaplarında Asus kutusuz ürün sattı yazmaz tabii başka tarafıyla anlayana ne anlatsan boş.

Benim yazdıklarımın hiçbir yerinde satıcının yalan söylediği çıkarılamaz
İşlemcide tray olarak satış kültürü var ama ekran kartında böyle bir durum yok. Kutusuzsa ya ikinci eldir ya teshirdir ya da outlettir
Daha ne yazdığını ne anlama geldiğini anlayamıyorsun.

Ayrıca kültür fakiri, tartışma engelli, akıl yürütme aksagi biri olsaydı karşımda muhtemelen forum kültürünün ortaya fikir atma, bu fikirleri karşılaştırma, kendine uyani alma gibi amaçları olduğunu bilmeden, anlamadan hakaret etmeye başlardi.
Aynen öyle, bir daha o yüzden hakaret etmeye çalışma. Ha, yok! Ben illa edeceğim diyorsan gerçekten git biraz çalış, gerekirse kitaplardan okuyup alıntıla öyle yaz, 4 yaşındaki çocuk gibi laf atma.

Ayrıca Türkçeyi de bir öğren

Yeni konular

Geri
Yukarı