PNY XLR8 CS3040 Sıcaklık ve Hız Değerleri

Floow03

Hectopat
Daha fazla  
Ürünü Gen3 anakart ile kullanıyorum (ASUS Prime B450M-K). SSD soğutucusuz ve benim anakartım da M.2 slotu ekran kartının altında olduğu için ve kasama hava akışı yönünden pek güvenmediğim için sıcaklıklar muhtemelen sizde daha iyi olacaktır.

SICAKLIK DEĞERLERİ:

10 dakika boyunca yük altında 55 ve 62 arasında gezdi, 62 dereceyi hiç geçmedi. İade ettiğim Crucial P5, boşta bile 62 dereceyi görüyordu. Neyse özetliyorum.

Yük altında: 55 - 62 derece arası. (Dosya transfer işlemini durdurduktan 5 dakika sonra 45 derecelere düştü)

Boşta: 35 - 45 derece arasında geziyor.

HIZ TESTİ:

Sonuç bu şekilde

(Bu SSD hakkında fazla test bulamadığım için paylaşmak istedim)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Ürünü Gen3 anakart ile kullanıyorum (ASUS Prime B450M-K). SSD soğutucusuz ve benim anakartım da M.2 slotu ekran kartının altında olduğu için ve kasama hava akışı yönünden pek güvenmediğim için sıcaklıklar muhtemelen sizde daha iyi olacaktır.

SICAKLIK DEĞERLERİ:

10 dakika boyunca yük altında 55 ve 62 arasında gezdi, 62 dereceyi hiç geçmedi. İade ettiğim Crucial P5, boşta bile 62 dereceyi görüyordu. Neyse özetliyorum.

Yük altında: 55 - 62 derece arası. (Dosya transfer işlemini durdurduktan 5 dakika sonra 45 derecelere düştü)

Boşta: 35 - 45 derece arasında geziyor.

HIZ TESTİ:

Sonuç bu şekilde

(Bu SSD hakkında fazla test bulamadığım için paylaşmak istedim)

Gayet güzel, işte CS3040 kalitesi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı