POCO C40 alınır mı?

Daha fazla  
Dedeme telefon almamız lazım. Biraz araştırdım birkaç güzel telefon buldum. Aralarındaki en iyisi POCO C40 Ti ama Hepsiburada'da yorumları okuyunca 4-5 kişi de yakınlık sensörü sıkıntısı çıkmış bu kronik bir sorun mu yoksa tamamen şansa mi? Diğer bulduğum cihazlar Omix X400, tecno pova Neo, Reeder S19 Max Pro ve Realme C21y idi. POCO C40 olmazsa bu telefonlara yönelmeli miyim? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
Ikinci el telefon alamayiz. Ikinci el Telefon önermeyin sadece sıfır telefon fikrine açığım
Max 4000 liraya kadar çıkabiliriz. Easycep ten belki 4100 liraya çıkabiliriz Oradan da kozmetik durumu çok iyi ve mükemmel olan telefonlar önerebilirseniz güzel olur

Son düzenleme:
Dedeme telefon almamız lazım. Biraz araştırdım birkaç güzel telefon buldum. Aralarındaki en iyisi POCO C40 Ti ama Hepsiburada'da yorumları okuyunca 4-5 kişi de yakınlık sensörü sıkıntısı çıkmış bu kronik bir sorun mu yoksa tamamen şansa mi? Diğer bulduğum cihazlar Omix X400, tecno pova Neo, Reeder S19 Max Pro ve Realme C21y idi. POCO C40 olmazsa bu telefonlara yönelmeli miyim? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
Ikinci el telefon alamayiz. Anca belki EasyCep'ten alabiliriz.

Redmi Note 8 alın hocam bunlar yerine ben Redmi Note 8 aldım EasyCep'ten. Özellikle Reeder'den uzak durun.

Ikinci el telefon alamayiz. Ikinci el Telefon önermeyin sadece sıfır telefon fikrine açığım
Evet kronik sorundur hocam.Reeder'a bulaşmayın,o fiyatlardada Realme alınmaz.

C40 ın donanımı çok kötü. Üzerine az daha para koyup Omix x600 al. 1 ay önce ben de araştırma yaptım ve şu an çok memnunum.

10 yıllık Reeder tabletim var hala çalışıyor tek sorunu batarya çok eski olduğu için Reeder telefon bende önermiyorum bu arada eğer alırsanız falan marka hakkında bilginiz olsun diye söyledim.

Bence S9 ya da iPhone 7 falan bulun. Bu çöp telefonlara para verirseniz kanser olursunuz. Ben olsam S9 alırım bu bütçelere.

Hocam EasyCep'ten Galaxy A30 alabilir miyiz onerir misin?

Yani hocam dedeniz oyun falan oynamayacaksa daha düşük sistemli bir cihaz da alınabilir, Galaxy A0 serisinden falan ama ben Redmi Note 8 öneriyorum. Şu anda EasyCep'te siyah 64 GB outlet 3,149 TL telefon dedenizi uzun bir süre idare edecektir.

Yani hocam dedeniz oyun falan oynamayacaksa daha düşük sistemli bir cihaz da alınabilir, Galaxy A0 serisinden falan ama ben Redmi Note 8 öneriyorum. Şu anda EasyCep'te siyah 64 GB outlet 3,149 TL telefon dedenizi uzun bir süre idare edecektir.
Hocam fiyat olarak iyi güzel de kozmetik durumu ne kadar iyi siz almışsınız sanırım ve ilerde sıkıntı çıkarır mı çünkü bunlar yenilenmiş telefon diye biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı