POCO F2 Pro alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yazılımından dolayı almazdım. iPhone SE'ye bakabilirsiniz, batarya dışında memnun edecektir.

Satayım hocam 2 yıl Xiaomi Türkiye garantili 3 aylık 8/256 cihazım var. Renk gri.

Herkese selam, bu telefonu almak istiyorum. Birkaç gündür konuları okuyorum ama istediğimi bulamadım. Ben de sorayim dedim. Bu cihazı alacağım ama nereden alırsam en güvenli olur? Yardımcı olur musunuz? Tam ekran olması ve kızıl ötesi ilk istediklerim.

Kesinlikle alınır biz aldık 8/256 modelini gayet güzel telefon AMOLED ekran olması kamera kalitesi batarya ömrü ve Snapdragon 865 olması da ek artıları. (yurt dışı kayıtlı 4000TL aldığımız fiyat)

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Telefonu 1 ay içinde alıyorum. Teşekkür ederim hocam yeni ürün almak istiyorum.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Telefonu 1 ay içinde alıyorum. Teşekkür ederim hocam yeni ürün almak istiyorum.
Bende yakın zamanda bu telefonu almayı düşünüyorum. Eğer aldıysanız telefon hakkındaki düşüncelerinizi söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Poco f2 pro kullanan birisi olarak yazıyorum ve mükemmel alet. 1 yıldır kullanıyorum ve ne bir donma, kasma veya yazılımsal vs vs problemi yaşadım. Fotoğraf kalitesi mükemmel ve video da 1080p, 720p ve 4k 60Hz olması da ayrıca öne çıkaran özelliklerinden. Şu an bir çok cihazda bu ayrıcalıklar yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı