POCO F2 Pro nasıldır?

Bütçe
5000-5500

BKkral

Hectopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle, benim 5000 TL bütçem var ve telefonumu değiştirmek istiyorum. Aklıma önce Samsung Galaxy S20 FE takıldı ama yorumları çok kötü olduğu için vazgeçtim. Ve biraz araştırdığımda önceliklerime göre uygun POCO F2 Pro'yu gördüm. Kullanan arkadaşlar yaşadıklarını anlatırsa ya da başka bir öneriniz var ise yazarsanız size çok minnettar olurum. Ayrıca telefonu satın alabileceğim (internet dışında, elden görerek satın alabileceğim) bir yer var ise yazarsanız sevinirim.

Bende kullanıyorum ilk başta kafamı bulandırdılar özellikle epey diye lanet sitenin yorumlarında işte aldım kullandım memnunum 20 dakika şarza taksam telefonu günü kurtaracak kadar hatta oyunuyla internette gezinmesiyle kurtaracak kadar şarj oluyor 4.900'e almıştım sanırsam ama çok güzel pili 2 yılda ölse bile tahminimce 2 yıl daha götürür sonra yine xioami namı değer şavmi abiden yeni bir model incelerim yine şavmi alırım önce de Xiaomi Mi A3 kullanıyordum o telefonda çok güzelde ama güncellemeye dikkat etselerdi keşke tek sıkıntısı oydu başka bir şeyi yoktu.

Geri
Yukarı