Poco F2 Pro vs S20 FE

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ekranı güzel ve uzun ömürlü bir telefon almak istiyorum. Bu modeller dışında 5500 lirayı geçmeyecek başka model de önerebilirsiniz.

Bende yanı soruyu soruyorum, üzerine simdi mi 10T Pro geldi üçüde 5.500-5900 arası. Mi 10T Pro en önde görünüyor tek eksiği ekranı ama kamerası RAM güç kaynagı 30W, batarya süresi, stero olması konularında daha önde. Poco F2 en geride kalan cunku RAM lpddr4.

Son düzenleyen: Moderatör:
F2 Pro'da SD 865 var. Ekran da amoled. S20FE de Exynos 990 var. F2'nin işlemcisi döve döve bir hal eder FE'yi. Kusura bakmayın. Ben olsam F2 alırdım.

F2 Pro'da SD 865 var. Ekran da amoled. S20FE de Exynos 990 var. F2'nin işlemcisi döve döve bir hal eder FE'yi. Kusura bakmayın. Ben olsam F2 alırdım.
Evet sadece 865 işlemcisi var onun dışında ne tasarım olarak ne başka bir konuda 3000 liralık telefonlardan farkı yok.

Evet sadece 865 işlemcisi var onun dışında ne tasarım olarak ne başka bir konuda 3000 liralık telefonlardan farkı yok.

Tasarım göreceli bir kavram bence. Benim için NFC mesela önemli. Wireless charge da önem kazandı. Bir de OLED ekran önemli.

İşlemcisine de bakmıyorum, ram'ine de artık...

Yeni konular

Geri
Yukarı