Poco F5 mi Xiaomi 13T mi?

Dostum buradan seni S23'e yönlendirirler. Çünkü burası Samsung Fangirl Sosyal'i. Hangi cihazı ve tasarımını beğendiysen karşılaştır, onu al. Herkes S23 alacak diye bir kaide yok. Bu arada X6 Pro'ya da bakmanı öneririm, eğer bütçende tasarrufa gitmek istersen çok iyi cihaz.

SoC ve F/P nedir peki?
SoC, system on chipin kısaltılmış hâlidir. İçerisinde CPU, GPU, NPU, ISP gibi bileşenleri barındıran modül. İşlemci paketi kısacası.

Dostum buradan seni S23'e yönlendirirler. Çünkü burası Samsung Fangirl Sosyal'i. Hangi cihazı ve tasarımını beğendiysen karşılaştır, onu al. Herkes S23 alacak diye bir kaide yok. Bu arada X6 Pro'ya da bakmanı öneririm, eğer bütçende tasarrufa gitmek istersen çok iyi cihaz.
30K bütçe dahilinde, ana odağı oyun olmayan birisi için S23 en iyi tercih. Aksini iddia edemezsin, S23 türevi Xiaomi'de olsa, Apple'da olsa, Realme'de olsa, Oppo'da olsa, o da önerilirdi. S23'ün yakaladığı hype, tam yerinde. Benim derdim parasını en iyi şekilde değerlendirmesiyle alakalı, bu durumda tasarımdan daha çok önem verilmesi gerekilen noktalar var. Konu sahibi, ''ha yok, paramı iyi biçimde değerlendirip değerlendirmemem önemli değil, 13T'yi beğendim'' derse, silah zoruyla cihaz aldıracak değiliz. Bu fiyat bandında kendi öznelinde kötü olan bir cihaz yok zaten. Yorumunuzu epey absürt buldum.

Geri
Yukarı