POCO F5 stoklara ne zaman gelecek?

meyveli gazoz

Picopat
Bugün Xiaomi mağazasına gittim ve POCO F5'i sordum ancak bu telefonun gelmediğini ve internetten alabileceğimi söylediler. Diğer büyük mağazaları da tek tek gezdim(MediaMarkt, Teknosa, Vatan) ama buralarda da yoktu. İnternette ise Hepsiburada gibi sitelerde 18 binden başlayıp 20 bine kadar gidiyor. mi.com da 16.299 TL olarak gözüküyor ama stok yok ve yakında gelecekmiş. Gelene kadar dolar kaç TL olur bilmiyorum.

?

Bugün Xiaomi mağazasına gittim ve POCO F5'i sordum ancak bu telefonun gelmediğini ve internetten alabileceğimi söylediler. Diğer büyük mağazaları da tek tek gezdim(MediaMarkt, Teknosa, vatan) ama buralarda da yoktu. İnternette ise Hepsiburada gibi sitelerde 18 binden başlayıp 20 bine kadar gidiyor. mi.com da 16.299 TL olarak gözüküyor ama stok yok ve yakında gelecekmiş. Gelene kadar dolar kaç TL olur bilmiyorum.

Stoka girincede 19.000 olur merak etme.

Hocam zaten POCO'nun kendi cihazı, bir kere internetten alın bana hak vereceksiniz.

Ben genelde giyim-gıda vb. şeyleri internetten alırım. Teknolojik aletleri ise mağazaya gidip kendim alırım ancak hiçbir mağazada yok ve orijinal sitesi olan mi.com da da yok. Açıkçası Hepsiburada gibi sitelerdeki satıcılar pek güvenilir gelmiyor.

Ben genelde giyim-gıda vb. şeyleri internetten alırım. Teknolojik aletleri ise mağazaya gidip kendim alırım ancak hiçbir mağazada yok ve orijinal sitesi olan mi.com da da yok. Açıkçası Hepsiburada gibi sitelerdeki satıcılar pek güvenilir gelmiyor.
Hepsiburada, Türkiye'deki en büyük şirketlerden bir tanesi. Bir ürün düzgün bir şekilde kullanıcıya ulaşmazsa firma zaten iadeyi rahatlıkla kabul ediyor. Arada bu kadar büyük bir şirket varken satıcılara mı güvenemiyorsunuz? Hepsiburada'dan yaklaşık 3 telefon aldım ben. Ayrıca gidip aldığınız mağazalar fiyatları artırıyor. İnternet daha uygun.

Hepsiburada, Türkiye'deki en büyük şirketlerden bir tanesi. Bir ürün düzgün bir şekilde kullanıcıya ulaşmazsa firma zaten iadeyi rahatlıkla kabul ediyor. Arada bu kadar büyük bir şirket varken satıcılara mı güvenemiyorsunuz? Hepsiburada'dan yaklaşık 3 telefon aldım ben. Ayrıca gidip aldığınız mağazalar fiyatları artırıyor. İnternet daha uygun.

Peki bu telefonu alabileceğim güvenilir bir satıcı önerir misiniz? mi.com da stok bekleyene kadar dolar kaç TL olur bilmiyorum. Risk almakta istemiyorum ama yapacak bir şey yok. Mecbur almak zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı