POCO M3 vs Redmi Note 8

Ted Schmosbyy

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar. Telefon Almayı düşünüyorum bu aralar. Sizce Xiaomi'nin POCO M3'ü mü? Yoksa yine Xiaomi'ye ait olan Redmi Note 8'i mi alayım?
Özellik bakımından POCO iyi gibi ama Redmi Note 8 de çok alınan bir model. Fiyatları neredeyse aynı. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler.

Öncelikle iyi akşamlar. Telefon Almayı düşünüyorum bu aralar. Sizce Xiaomi'nin POCO M3'ü mü? Yoksa yine Xiaomi'ye ait olan Redmi Note 8'i mi alayım?
Özellik bakımından POCO iyi gibi ama Redmi Note 8 de çok alınan bir model. Fiyatları neredeyse aynı. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler.

Hocam tam olarak bütçe ne?
M3'ün yazılımsal sıkıntıları var Note 8 ise birazcık yetersiz kalıyor.

2700 Max.

Hocam yazım kurallarına özen göstermeye çalıştım tam olarak sıkıntı nerede acaba?

Hocam Note 8 Pro'ya ve TCL 10 Plus'a bakmanızı öneririm.
Note 8 Pro da MIUI 11 güncellemesi yapmadığınız taktirde rahatlıkla kullanabilirsiniz ama sakın MIUI 11 ve 12 güncellemelerini yapmayın.

Hocam bana kalırsa M21 ve akıllı bileklik almak daha cazip geliyor ama POCO M3 mü Redmi Note 8 mi deseniz Redmi Note 8 derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı