POCO X3 alınır mı?

Her yerde telefonun çok iyi olduğunu duydum. Benim için önemli olan bataryası ve asla kasmaması. Bu telefonu alırsam 1-2 sene sonra sorun yaşar mıyım?
Oyun oynayan birisi değilim günlük kullanım Instagram YouTube vs için kullanacağım. Dediğim gibi kasma donma yazılımsal sorunlar olur mu? Uzun süre kullanacağım. İşlemcilerden anlamam bu telefonun işlemcisi nasıl?

Alınabilir ama yazılım olarak Samsung modelleri daha iyi. Bütçeyi artırma imkanın varsa A52 ve M51 öneririm. Forumda özellikle MIUI arayüzünden şikayet eden çok kişi var, ben onlar kadar sorunlu olduğunu düşünmüyorum, fazla abartıkları zamanlarda oluyor.

Alınabilir ama yazılım olarak Samsung modelleri daha iyi. Bütçeyi artırma imkanın varsa A52 ve M51 öneririm. Forumda özellikle MIUI arayüzünden şikayet eden çok kişi var, ben onlar kadar sorunlu olduğunu düşünmüyorum, fazla abartıkları zamanlarda oluyor.

Aklımda bir de Xiaomi Mi Note 10 Lite var o nasıldır?

Yazılımından dolayı Xiaomi Poco X3 almanızı tavsiye etmem, daha arka plan belleği bile tutamayan bir cihaz. Xiaomi Poco X3 yerine Realme 7 almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı