POCO X3 GT köyde düzgün çekmiyor

Telefonunuz yurt dışı, ithalatçı garantili (paralel ithalat) ya da imei atılmış cihaz mı?

Özellikle Xiaomi yurt dışı cihazlarda bantlar TR ve Avrupa’da satılanlara göre farklı. Bu durumda özellikle köy gibi yerlerde şebekede sıkıntı oluyor.

Üslubunuzda biraz sıkıntı var ayrıca. Biraz daha sakin olmalı, daha detaylı bilgi vermelisiniz ki insanlar size yardımcı olabilsin.

Hocam bu tavrınız cidden sıktı, bakın insanlar size yardımcı oluyor burada ne bu tavırlar kimse babanızın oğlu değil. Sizin gibi artistik abidesi insanlar yardım hak etmediğini düşünüyorum. Bu tavrınıza karşılık bende tavır koyuyorum, başkası bilirse yardımcı olur umarım.

Ben yazıyorum biri böyle diğer böyle çekiyor yok efendim dağın başında 2G çekmesi normal. Diyorum biri 4.5G diğeri 2g.

Dostum telefonun çok kötü hemen sat desek hoşuna mı gidecek.

Telefon kötü değil.

Telefonunuz yurt dışı, ithalatçı garantili (paralel ithalat) ya da IMEI atılmış cihaz mı?

Özellikle Xiaomi yurt dışı cihazlarda bantlar TR ve Avrupa'da satılanlara göre farklı. Bu durumda özellikle köy gibi yerlerde şebekede sıkıntı oluyor.

Üslubunuzda biraz sıkıntı var ayrıca. Biraz daha sakin olmalı, daha detaylı bilgi vermelisiniz ki insanlar size yardımcı olabilsin.

Hocam telefon POCO Türkiye garantili bir cihaz. Anlamış değilim. Neden çekmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk öncelik ile atara atar gidere gider yapmayın. Yardımcı olan insan ilkin konuyu düzgünce okur. Mesaj yazar. Yanlış okudu ise mesajı düzenler, ben yazıyorum biri böyle diğer böyle çekiyor yok efendim dağın başında 2G çekmesi normal. Diyorum biri 4.5G diğeri 2g.

Telefon kötü değil.

Hocam telefon POCO Türkiye garantili bir cihaz. Anlamış değilim. Neden çekmiyor.

İlk olarak buradaki insanlar babasının hayrına yardım ediyor. Eğer beğenmiyorsan telefoncuya git.2.olarak demek ki telefon kötü ve böyle oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum şehirde 4.5G sorunsuz kullanabiliyorum lakin köyde 2G. Diğer telefonlar 4.5G çeker iken köyde benim telefonum 2G. Hattım Vodafone, MIUI 13.0.4 var. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Yok mu ? Yardım edecek.
Model kodun nedir ? Band 20 yok X3 GT'lerde.

Tahminimce cihazın modeminde frekans çeşitliliği oldukça az. Bazı telefonlar farklı frekanslarda 4.5G bağlantısı kurabilirken bazıları kuramıyor. Çekiyor dediğiniz cihazlar nedir? Hattınızı başka telefonda denediniz mi?

Tahminimce cihazın modeminde frekans çeşitliliği oldukça az. Bazı telefonlar farklı frekanslarda 4.5G bağlantısı kurabilirken bazıları kuramıyor. Çekiyor dediğiniz cihazlar nedir? Hattınızı başka telefonda denediniz mi?
Hattı başka cihazlarda denedim. Turkcell hat var bir tane onu deneyeceğim. Köye gittiğim zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı