POCO X3 GT köyde düzgün çekmiyor

Telefonunuz yurt dışı, ithalatçı garantili (paralel ithalat) ya da imei atılmış cihaz mı?

Özellikle Xiaomi yurt dışı cihazlarda bantlar TR ve Avrupa’da satılanlara göre farklı. Bu durumda özellikle köy gibi yerlerde şebekede sıkıntı oluyor.

Üslubunuzda biraz sıkıntı var ayrıca. Biraz daha sakin olmalı, daha detaylı bilgi vermelisiniz ki insanlar size yardımcı olabilsin.

Ben yazıyorum biri böyle diğer böyle çekiyor yok efendim dağın başında 2G çekmesi normal. Diyorum biri 4.5G diğeri 2g.

Dostum telefonun çok kötü hemen sat desek hoşuna mı gidecek.

Telefon kötü değil.

Hocam telefon POCO Türkiye garantili bir cihaz. Anlamış değilim. Neden çekmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk olarak buradaki insanlar babasının hayrına yardım ediyor. Eğer beğenmiyorsan telefoncuya git.2.olarak demek ki telefon kötü ve böyle oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahminimce cihazın modeminde frekans çeşitliliği oldukça az. Bazı telefonlar farklı frekanslarda 4.5G bağlantısı kurabilirken bazıları kuramıyor. Çekiyor dediğiniz cihazlar nedir? Hattınızı başka telefonda denediniz mi?

Evet bazı Xiaomi telefonlarda 4.5 band bazı frekansları desteklemediği için şehirde çeker iken dışarıda çekmeyebiliyor. Değiştir lazımsa telefonu.

Hattı başka cihazlarda denedim. Turkcell hat var bir tane onu deneyeceğim. Köye gittiğim zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…