POCO X3 NFC 128 GB vs Redmi Note 9 Pro vs Note 10S 128 GB 6

• Konuyu başlatan Rewk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 677
Şimdi detaylıca baktım tüm yazdıklarım içinde sizin dediğiniz M52 ya da A52 diğerlerinden her yönden iyi ama M31s de fiyat olarak 1500 lira daha ucuz, ona da birisi kronik sorunlu demiş.

M52 işlemci, batarya, kamerası zaten C7'den kat kat iyidir, sonuçta eşim Pro resimler çekmeyecek, çocukların resimleri. Gorilla 5 ekran da çok dikkatimi çekiyor. Yazdıklarımdan bazılar 3.

Gorilla glass pek de fark etmez ikisi de sonuçta gorilla glass kullanıyor ama kamera önemli değise A52 olabilir ek olarak M31s kronik sorun yok.
Taksitler hakkında bilgim yok.
A52 kamerasıda oldukça iyi.

Gorilla glass pek de fark etmez ikisi de sonuçta gorilla glass kullanıyor ama kamera önemli değise A52 olabilir ek olarak M31s kronik sorun yok.
Taksitler hakkında bilgim yok.

Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim o zaman bütçeye göre üçünden birine bakayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi detaylıca baktım tüm yazdıklarım içinde sizin dediğiniz M52 ve A52 diğerlerinden her yönden iyi ama M31s de fiyat olarak 1500 lira daha ucuz, ona da birisi kronik sorunlu demiş.

M52 işlemci, batarya, kamerası zaten C7'den kat kat iyidir, sonuçta eşim Pro resimler çekmeyecek, çocukların resimleri. Gorilla 5 ekran da çok dikkatimi çekiyor. Yazdıklarımdan bazıları 3.

Peşin fiyatına vatan, Fibabanka 10 taksit yapıyordu, şimdi var mı ki böyle 6-7 taksit yapan?

Vatan'dan Redmi 9T aldım. 6 taksit yaptı Fibabanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı