POCO X3 NFC alınır mı?

gurkan16

Picopat
Daha fazla  
Aslında hedefimde Galaxy A52 vardı ancak fiyatı oldukça yüksek benim için kamera ve şarjı önemli. Günün en fazla 1 saatini oyuna harcarım. Fiyatı yüksek olduğundan dolayı POCO X3 NFC almayı düşünüyorum. Sizce benim isteklerimi karşılar mı yurt dışı alacağım ileride sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
A52'ye bütçeniz yetmiyorsa Realme 7 Pro düşünebilirsiniz. Ona da bütçeniz yetmiyorsa X3 NFC alınabilir. İleride sıkıntı yaşayacağının garantisini veremeyiz ama küçük yazılımsal sorunlar yaşama ihtimalini de unutmayın. Kamerası üzmez. Şarjı da IPS ekrana göre fena değil.

Aslında hedefimde Galaxy A52 vardı ancak fiyatı oldukça yüksek benim için kamera ve şarjı önemli. Günün en fazla 1 saatini oyuna harcarım. Fiyatı yüksek olduğundan dolayı POCO X3 NFC almayı düşünüyorum. Sizce benim isteklerimi karşılar mı yurt dışı alacağım ileride sıkıntı yaşar mıyım?

Yani tam bir bütçe belirtmediğiniz için bir şey diyemiyorum ama, günlük kullanım için alacaksanız POCO almak üzebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poco X3 Pro kullanan tanıdığım var. Ürün hoşuma gitti ama Pro modeli daha iyi alabiliyorsanız onu alın. Kamera fena değil. Şarj 33W gayet hızlı. Ekran 120hz kaymak gibi. Oyunlarda en yüksek ayarlarda gayet akıcı (Call Of Duty Mobile). Ama şarjı biraz hızlı bitiyo gibi geldi bana 5000 mAh bataryaya göre. Yazılımla alakalı gibi geliyor. Bence 4000 TL bütçeye göre gayet güzel bir telefon.

POCO X3 Pro kullanan tanıdığım var. Ürün hoşuma gitti ama Pro modeli daha iyi alabiliyorsanız onu alın. Kamera fena değil. Şarj 33W gayet hızlı. Ekran 120Hz kaymak gibi. Oyunlarda en yüksek ayarlarda gayet akıcı (Call of Duty Mobile). Ama şarjı biraz hızlı bitiyor gibi geldi bana 5000 mAh bataryaya göre. Yazılımla alakalı gibi geliyor. Bence 4000 TL bütçeye göre gayet güzel bir telefon.

A52 varken rakip değil, Realme 7 Pro varken; hele sosyal medyada Nokia da internete girilse daha iyi olur. (!)

Poco X3 Pro kullanan tanıdığım var. Ürün hoşuma gitti ama Pro modeli daha iyi alabiliyorsanız onu alın. Kamera fena değil. Şarj 33W gayet hızlı. Ekran 120hz kaymak gibi. Oyunlarda en yüksek ayarlarda gayet akıcı (Call Of Duty Mobile). Ama şarjı biraz hızlı bitiyo gibi geldi bana 5000 mAh bataryaya göre. Yazılımla alakalı gibi geliyor. Bence 4000 TL bütçeye göre gayet güzel bir telefon.
Evet bir Poco-Redmi vakası daha, yazılımsal sorunlarla dolu bir telefon.

Geri
Yukarı