POCO X3 NFC boşta yüksek RAM kullanımı

53Alperen53

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cihaz 8/128 GB'lık versiyonu. Boşta 3 3.5 GB RAM kullanıyor. Oyun oynarken aşırı drop olması ve diğer tüm uygulamarın yavaş çalışması bundan mu oluyor? Cevap verenlere şimdiden iyi Sosyaller.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-12-00-31-38-207_com.mi.android.globallauncher~2.jpg
    Screenshot_2023-08-12-00-31-38-207_com.mi.android.globallauncher~2.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 36
Cihaz 8/128 GB'lık versiyonu. Boşta 3 3.5 GB RAM kullanıyor. Oyun oynarken aşırı drop olması ve diğer tüm uygulamarın yavaş çalışması bundan mu oluyor? Cevap verenlere şimdiden iyi Sosyaller.

Cihazın yavaş çalışmasıyla bunun alakası yok. İşlemci güçsüz. Oyun oynarken drop girmesi sıcaklıktan da kaynaklanabilir. Oyunlarda iyi soğutursanız fps düşüşleri azalacaktır.

Bildiğim kadarıyla ülkemizde 8 GB RAM'li POCO X3 resmi olarak satılmıyor. Yurt dışı cihaz mı?

Hocam ROM atma tam olarak ne oluyor hard resetle aynı mı hangisi daha iyidir?

ROM atma yani cihaza yeni yazılım yükleme demek. Kutudan çıkan ilk halindeki ROM (stock ROM'lar arasında) genellikle en hafifidir.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla ülkemizde 8 GB RAM'li POCO X3 resmi olarak satılmıyor. Yurtdışı cihaz mı?

ROM atma yani cihaza yeni yazılım yükleme demek. Kutudan çıkan ilk halindeki ROM genellikle en hafifidir.
Cihaz yurtiçi kayıtlı rom atmak da istemiyorum garantisi gidiyormuş hard resetle aynı olur mu ?

Hocam rom atma tam olarak ne oluyo hard resetle aynı mı hangisi daha iyidir?
Birisinde işletim sistemini baştan kurarken, diğerinde kutudan çıkmış haline çeviriyorsun. Hard reset atmak gayet basit birşey.

Cihaz yurtiçi kayıtlı rom atmak da istemiyorum garantisi gidiyormuş hard resetle aynı olur mu ?
Stock ROM kurarsan birşey olmaz. Ama yine de sana kalmış. Hard resette garanti dışı kalmaz cihazın.

Geri
Yukarı