POCO X3 NFC fazla ısınıyor

522223

Decapat
Merhaba. Kısaca sorunumu anlatayım. X3 NFC cihazım ne yaparsam yapayım çok fazla ısınıyor. Yani ağır bir oyuna giriyorum normal olarak ısınıyor buna bir şey demiyorum. Fakat S4 mini S3 gibi cihazlarda bile çok rahat çalışan bir oyuna girsem bile çok fazla ısınıyor. Eli yakacak kadar değil fakat rahatsız ediyor. Veya şöyle söyleyeyim Instagram hatta Technopat forumda bir süre geçtikten sonra yine o şekil sıcaklıklara çıkıyor ve sürekli ekran parlaklığını kısıyor soğutma için. Çok saçma bir durum bu bence. Ne yapabilirim bu cihaza? Ne deneyebilirim? (Mümkünse servise ver gibi tavsiyeler vermezseniz sevinirim. Cihazın içinin açılmasını pek istemiyorum.) Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-06-15-11-06-778_com.cpuid.cpu_z.jpg
    Screenshot_2022-07-06-15-11-06-778_com.cpuid.cpu_z.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 64
Kusura bakmayın SS eklicektim unutmuşum. Şimdi bıraktım aşağıya. :)

Hocam günlük kullanımda arkada soğutucu ile gezmek komik olmaz mı :D

Bıraktığım SS arkada Spotify açık şarkı dinliyorum diğer yandan forum okuyorum ve yine parlaklığı kısmıştı tekrar artırdı şu an.

Merhaba. Kısaca sorunumu anlatayım. X3 NFC cihazım ne yaparsam yapayım çok fazla ısınıyor. Yani ağır bir oyuna giriyorum normal olarak ısınıyor buna bir şey demiyorum. Fakat S4 mini S3 gibi cihazlarda bile çok rahat çalışan bir oyuna girsem bile çok fazla ısınıyor. Eli yakacak kadar değil fakat rahatsız ediyor. Veya şöyle söyleyeyim Instagram hatta Technopat forumda bir süre geçtikten sonra yine o şekil sıcaklıklara çıkıyor ve sürekli ekran parlaklığını kısıyor soğutma için. Çok saçma bir durum bu bence. Ne yapabilirim bu cihaza? Ne deneyebilirim? (Mümkünse servise ver gibi tavsiyeler vermezseniz sevinirim. Cihazın içinin açılmasını pek istemiyorum.) Şimdiden teşekkürler.

Telefonun MIUI sürüm kaçı kullanıyordu?

O ışık durumuna göre istersen ayarlardan kapat. D özellik var öyle. Isı ile alakalı değil.

Hayır hocam otomatik parlaklık kapalı ekrana bakarken birden parlaklık kısılıyor kontrol paneline bakıyorum hala Full de fakat kısıldığını hissedebiliyorum. Yaptığı şey zaten ısınmayı engellemek fakat sorunda burada zaten bu kadar ısınması normal değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı