POCO X3 NFC kullanıcıları telefondan memnun mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-21-20-07-06-265_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2021-06-21-20-07-06-265_com.miui.securitycenter.png
    191,5 KB · Görüntüleme: 79
3000 TL bütçesi için en iyi telefon, MIUI 12 gücümü kaybettiriyor maalesef :/ Bootloader'ı açıp Custom ROM flashlarsanız uçuyor zaten. 8-10 Ekran açık kalma süresi var, ben genelde 1.5-2 günde bir şarja takıyorum.

M51 aklımda çünkü 15 saat ekran süresi vericeğini bilsem onu alırım.
Bütçe 4000 TL falan.

Hocam konuyu bayağı önce açmışsınız ama şöyle izah edeyim durumu öncelikle bende X3 NFC Kullanıcısıyım, genel olarak telefona puanım 8/10 tam puan vermememin en temel sebebi telefonun genel olarak kalın olması, harici olacak şu anda piyasadaki en iyi batarya POCO'ya ait yani telefon 10k mAh olsa bile bataryayı nasıl kullandığı önemli, ben öğrenciyim sıklıkla telefon kullanıyorum devir gereği ve günümü rahat çıkarıyor bazen 2 gün şarja takmadan kullandığım oluyor yani, performansa gelecek olursak bir tık daha para ekleyip X3 Pro alabilirsiniz çünkü bataryalar arasında ciddi fark var ama NFC'de güzel tam bir F/P telefonu yani performans, kamera gibi şeylere odaklı bir telefon arıyorsanız ve zarifliği sizin için önemli değilse durmayın alın :)

Hocam konuyu bayağı önce açmışsınız ama şöyle izah edeyim durumu öncelikle bende X3 NFC kullanıcısıyım, genel olarak telefona puanım 8/10 tam puan vermememin en temel sebebi telefonun genel olarak kalın olması, harici olacak şu anda piyasadaki en iyi batarya POCO'ya ait yani telefon 10k mAh olsa bile bataryayı nasıl kullandığı önemli, ben öğrenciyim sıklıkla telefon kullanıyorum devir gereği ve günümü rahat çıkarıyor bazen 2 gün şarja takmadan kullandığım oluyor yani, performansa gelecek olursak bir tık daha para ekleyip X3 Pro alabilirsiniz çünkü bataryalar arasında ciddi fark var ama NFC'de güzel tam bir F/P telefonu yani performans, kamera gibi şeylere odaklı bir telefon arıyorsanız ve zarifliği sizin için önemli değilse durmayın alın :)

Cevabınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı