POCO X3 NFC Telefonu Android 12 sürümüne güncellemeli miyim?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çizer - Tasarımcı
Herkese iyi günler. Ben POCO X3 NFC kullanıyorum yaklaşık 7 aydır ve çok memnunum fakat bir şeyde çok kararsız kaldım.
Telefonumu Android 12 sürümüne güncellemeli miyim emin değilim. Normalde yüksek Android sürümüne güncellendikçe telefonlar performans kaybı yaşarlar fakat Android 12 ise büyük bir iyileştirme ve daha yüksek hız vadediyor. Ayrıca geliştiriciler telefonunuz destekliyorsa kesinlikle Android 12'ye güncellemelisiniz diyorlar.
Benim telefonum bir süre sonra Android 12 alacak. Sizce güncellemeli miyim? Güncelledikten sonra çok yavaşlık olmaması için sıfırlamayı rahatlıkla göze alabilirim.

Herkese iyi günler. Ben POCO X3 NFC kullanıyorum yaklaşık 7 aydır ve çok memnunum fakat bir şeyde çok kararsız kaldım.
Telefonumu Android 12 sürümüne güncellemeli miyim emin değilim. Normalde yüksek Android sürümüne güncellendikçe telefonlar performans kaybı yaşarlar fakat Android 12 ise büyük bir iyileştirme ve daha yüksek hız vadediyor. Ayrıca geliştiriciler telefonunuz destekliyorsa kesinlikle Android 12'ye güncellemelisiniz diyorlar.
Benim telefonum bir süre sonra Android 12 alacak. Sizce güncellemeli miyim? Güncelledikten sonra çok yavaşlık olmaması için sıfırlamayı rahatlıkla göze alabilirim.
Telefon sürümünü güncellemeyin Xiaomi'nin yayınladığı haberi görmediniz mi? Güncellerseniz virüs gibi bişey bulaşıyor Firma bunun üzerinde çalışıyor.

Telefon sürümünü güncellemeyin Xiaomi'nin yayınladığı haberi görmediniz mi? Güncellerseniz virüs gibi bir şey bulaşıyor Firma bunun üzerinde çalışıyor.

Dalga geçmene gerek yoktu soru sorduk altı üstü.
Android 11'den ziyade 12 daha stabil olacaktır. Şu an Android 10 veya 12 en iyi seçenek.
Anladım çok teşekkürler.
Sıfırlamak sorun olmayacaksa kesinlikle geçin derim.
Tamamdır tavsiyeniz için çok sağolun.

Geri
Yukarı