Poco X3 Pro çok ağır hasarlı tahmini tamir ücreti ne kadar olur?

Ekran telefondan telefona far kediyor benim cihaz LCD ekran normal bir ekran seninki super AMOLED.

Ekran değişimi bu kadar mı?

Olsun hocam, seninde arızalı parça sayın çok, gene de senin ekran sadece 2-2.5k tutar bence.

Hocam ne istiyorsunuz anlamadım. Duygısal bağınız mı var telefonla niye tamir ettirmeye çalışıyorsunuz. Telefonda düzgün parça kalmamış zaten.

Harbiden.

Benim tercihim yeni telefon hocam.

Birde telefon 4 saniye çalışıyor normal ondan sonra ekran gitmeye başlıyor dokunmatik rastgele yerlere tıklıyor. Telefon ekranının çatlaması sonradan oldu. Belkide anakartında görüntü ile alakalı kısımda sıvı temasıyla alakalı bir sorun vardır.

Biraz sıvı temasıda var ondan bir şey olmazsa iyi.

Çok düşürdüm kılıfsız bir de telefonlar çok dayanıksız gardes

Hocam afedersiniz ama hem bu kadar telefonu parçalayıp hem de sıvı teması+bu kadar hasar vermek biraz değişik. Nasıl yaptınız hala anlam veremiyorum

Bir de telefon 4 saniye çalışıyor normal ondan sonra ekran gitmeye başlıyor dokunmatik rastgele yerlere tıklıyor. Telefon ekranının çatlaması sonradan oldu. Belkide anakartında görüntü ile alakalı kısımda sıvı temasıyla alakalı bir sorun vardır.

Ghost touching de var yani hocam

hocam telefon kalmamış ki zaten.tamirciye gitseniz bile tamir etmez.ederse de 20k para ister

Geri
Yukarı