Çözüldü POCO X3 Pro Google haritalar pusulayı kullanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
POCO X3 Pro var ve Google haritalar hiçbir şekilde pusulayla yönümü göstermiyor. Önceden gösteriyordu sonradan ben sıfırlayıp uygulamayı fabrika ayarlarına döndürdüm. Tekrar güncelledikten sonra giriş yaptığımda pusulayı kullanmadığını fark ettim. Mavi noktayı kalibre eden hareketi de 5 dakika yaptığım halde hiçbir şekilde olmuyor. Pusula uygulaması sorunsuz çalışıyor ama haritalar uygulaması inatla pusula kullanmıyor. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu ciddi bir problem fakat çok şikayet olmadığından dolayı Google'da el atmak istemiyor galiba. Aylardır var olan 'temel' bir sorunu çözmek Google'ın değil de kimin işi arkadaş...

Bursa'da otogara gideceğim diye açtım 40dk yanlış yolu yürüdüm sonradan taksi tutmak zorunda kaldim bence de ciddi.

Bence bu ciddi bir problem fakat çok şikayet olmadığından dolayı Google'da el atmak istemiyor galiba. Aylardır var olan 'temel' bir sorunu çözmek Google'ın değil de kimin işi arkadaş...
Tabi kullanıcı kitlesi pusula meselesinden bihaber. Neden etsinler?

Geri
Yukarı