POCO X3 GT vs. POCO X3 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaçak X3 GT alabilirsin. Fiyat yarı yarıya fark ediyor.

Kamera için işlemci gücünden vermeye değer mi? Bir de yazılımda ne gibi sıkıntılar var.

Değer.
MIUI genel olarak kötü bir yazılım ve bug/sorun çıkarmaya meyilli.
One UI çok daha iyi bir yazılım.

Ayrıca A52 modelinin kullandığı işlemci kötü falan değil, sadece X3 Pro ve X3 GT modelinde çok fazla şeyden kısılıp işlemciye para harcandığı için işlemcileri daha iyi.

A52'ye baktım işlemcisi pek tatmin etmedi X3 GT almaya daha yakınım gibi X3 GT beni 3 4 yıl idare edebilir mi? Veya önerdiğiniz başka telefonlar var mı?

Belki görmezsiniz ama siz ciddi misiniz 52 işlemcisi tatmin etmiyor diyorsunuz ama Clash of Clans oynayacağım diyorsunuz...

Peki POCO telefonlarda ısınma durumları nedir bazı yerlerde çok ısındığı gösterilmiş özellikle X3 Pro da.

Yaklaşık 1 yıldır POCO X3 Pro kullanıyorum hala daha pilde bir yorulma, kamerada veya oyunlarda FPS düşüşü vs. yaşamadım. Isınma sorunu da yaşamıyorum. İki model de cidden çok kaliteli, hangisini alırsanız alın memnun kalacaksınız diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 yıldır POCO X3 Pro kullanıyorum hala daha pilde bir yorulma, kamerada veya oyunlarda FPS düşüşü vs. yaşamadım. Isınma sorunu da yaşamıyorum. İki model de cidden çok kaliteli, hangisini alırsanız alın memnun kalacaksınız diye düşünüyorum.
WiFi sorunları, arama yaparken telefonun ekranının bağımsızlığını ilan etmesi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı