POCO X3 Pro hard reset sonrası telefonun bazı özellikleri değişti

mhmtelmas

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar. Bir sorum vardı sizlere daha doğrusu konusu açtım fakat hala çözüm bulamadım. Bir daha açmak istedim belki bilen birisi olur diye.
Geçen pazar yeni cihazımı sipariş etmiştim.
Eski cihazım POCO X3 Pro'yu da sıfırlamak istemiştim önce fabrika ayarlarına geri döndüm daha sonra da ise hard reset atmıştım neyse kurulumunu falan filan yaptım fakat fark ettiğim bazı şeyler oldu mesela telefonu kapatıp parmak iziyle ya da pin ile açınca böyle hafif bir animasyon oluyordu duvar kâğıdına geçiş tarzı ama şu an ise pat diye açılıyor sanki animasyonlar kapalı gibi. Onun haricinde telefonu yeniden başlatıp açınca normal de direkt ana ekrana geçerken loading tarzı gri bir simge oluyordu şu an oda olmuyor onun haricinde ayarlar bölümün de ana ekran da bazı özellikler yok ama sıfırlamadan önce bu özelliklerin hepsi vardı. Sizce ne olmuş olabilir?

Arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar. Bir sorum vardı sizlere daha doğrusu konusu açtım fakat hala çözüm bulamadım. Bir daha açmak istedim belki bilen birisi olur diye.
Geçen pazar yeni cihazımı sipariş etmiştim.
Eski cihazım POCO X3 Pro'yu da sıfırlamak istemiştim önce fabrika ayarlarına geri döndüm daha sonra da ise hard reset atmıştım neyse kurulumunu falan filan yaptım fakat fark ettiğim bazı şeyler oldu mesela telefonu kapatıp parmak iziyle ya da pin ile açınca böyle hafif bir animasyon oluyordu duvar kâğıdına geçiş tarzı ama şu an ise pat diye açılıyor sanki animasyonlar kapalı gibi. Onun haricinde telefonu yeniden başlatıp açınca normal de direkt ana ekrana geçerken loading tarzı gri bir simge oluyordu şu an oda olmuyor onun haricinde ayarlar bölümün de ana ekran da bazı özellikler yok ama sıfırlamadan önce bu özelliklerin hepsi vardı. Sizce ne olmuş olabilir?
Root+modüller ile kişiselleştirme yapmışsın. Hard reset atınca da onlar silindi.

Bu.

Kutudan çıkan sürümle, telefonu ilk elinize aldığınızda bu animasyonlar var mıydı yoksa sonradan mı oluştu? Fabrika ayarları sonrası sürümünüz değişti mi yoksa sabit mi kaldı?

Hocam işte yaklaşık 1 yıldan beri aynı bu şekil kullanıyordum sürüm 13.0.3 sıfırladıktan sonra da aynı fakat neden böyle oldu anlamadım.

Bu.

Kutudan çıkan sürümle, telefonu ilk elinize aldığınızda bu animasyonlar var mıydı yoksa sonradan mı oluştu? Fabrika ayarları sonrası sürümünüz değişti mi yoksa sabit mi kaldı?

Hocam işte yaklaşık 1 yıldan beri aynı bu şekil kullanıyordum sürüm 13.0.3 sıfırladıktan sonra da aynı fakat neden böyle oldu anlamadım daha önce de sıfırlamıştık böyle olmamıştı anlamadım şahsen.

Son düzenleme:
Fabrika ayarları yerine bir de main menü ile sıfırlanmayı deneyin isterseniz. Main menüye ses açma+güç tuşu ile giriyorsunuz. Bootlader kilidi açık ise custom recovery kurup aynı ROM'u yeniden yükleyip de deneyebilirsiniz.

Fabrika ayarları yerine bir de main menü ile sıfırlanmayı deneyin isterseniz. Main menüye ses açma+güç tuşu ile giriyorsunuz. Bootlader kilidi açık ise Custom recovery kurup aynı ROM'u yeniden yükleyip de deneyebilirsiniz.

Hocam mesela ben bir de şöyle yapmıştım önce 2 fabrika ayarları sıfırlaması 2 tane de hard reset sıfırlaması acaba ondan dolayı bazı yazılımları falan mı? Sildi.

Geri
Yukarı