POCO X3 Pro hard reset sonrası telefonun bazı özellikleri değişti

Lazım hocam, biraz meşakkatli. Aşırı rahatsız etmiyorsa uğraşmaya değer mi tartışılır?

Ya hocam zaten daha önce de telefon alacaktım onun konusunu açmıştım. Telefonum geldi de fakat ben dedim ki bari telefonu sıfırlayıp yerine geri koyayım belki ileride kullanırım. Biraz o yönden dikkatimi çekti sizin dediğini yapmaya çalışacağım biraz beni tedirgin eden bu kadar uğraşıp acaba olur mu? Olmaz mı? Gibisinden endişeliyim şahsen.

Ya hocam zaten daha önce de telefon alacaktım onun konusunu açmıştım. Telefonum geldi de fakat ben dedim ki bari telefonu sıfırlayıp yerine geri koyayım belki ileride kullanırım. Biraz o yönden dikkatimi çekti sizin dediğini yapmaya çalışacağım biraz beni tedirgin eden bu kadar uğraşıp acaba olur mu? Olmaz mı? Gibisinden endişeliyim şahsen.
Olmama ihtimali yüksek hocam ama rootlarsanız cihazı başka ROM'lar ile geri gelebilir. Şahsen kenara atacağım cihazda asla bunun için uğraşmazdım.

Dediğiniz animasyon MIUI 13 veya 14 ile geldi yüksek ihtimal 14 idi ama. MIUI 14'e güncelleyin hocam neden güncellemiyorsunuz hocam?

Hocam telefonu artık kullanmıyorum uzun zamandır MIUI 13 ve Android 12 kullanıyordum. Hiçbir şekil de güncelleme gelmemişti. Daha da açıp kurmaya ihtiyacım kalmadı belki boş zamanım da açıp MIUI 14 kurmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı