POCO X3 Pro MIUI 14 güncellemesi gözükmüyor

founderkral

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımda POCO X3 Pro var ve hâlâ MIUI 14 güncellemesi gelmemiş. Ne yaptıysam gözükmüyor. Telefondaki ROM Türk ROM'u yani Türkiye'den alınmış. Fakat ne yaparsak yapalım mevcut güncelleme yok diyor. Benim telefon global ROM benim telefona geldi. Acaba hâlâ Türk romlarına gelmedi mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Güncellemeleri önceden al ve otomatik indir açıktı gelmiyordu. Hepsini kapat dedim ve yine gelmedi.

Aynı cihazı kullanıyorum telefona aylardır güncelleme verilmiyor ve ne olacağı da belli değil. TR ROM kullanırken bana gelmişti MIUI 14 fakat sıkıntılı bir sürümdü zaten herkese dağıtmadan geri çektiler. Yani anlayacağın sadece arkadaşın değil bir çok kullanıcı MIUI 13'te kaldı. Adamlar stabil bir MIUI 14 çıkarıp sunamadı herkese. Yeni geçilen HyperOS yazılımı cihaza gelecek mi henüz oda belli değil. Yabancı bir forumda X3 Pro için test edilen herhangi bir MIUI 14 sürümü de olmadığı yazıyordu. Uzun lafın kısası bu cihazın geleceği net değil umarım son olarak stabil bir sürüm çıkarıp herkese dağıtırlar.

Geri
Yukarı