POCO X3 Pro orijinal şarj adaptörü nereden alınır?

Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi. Şarj cihazımı bir arkadaşa verdim o da bir yere gitmiş orada unutmuş. Resmi sayfasında varsa Mi'nin bağlantısını gönderebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler!

Eğer yakında mi Store varsa oradan alabilirsiniz yoksa mi.com sitesinden 33W'lık alın.

Peki bir şey daha sormak istiyorum. Sadece şarj cihazının başlığını mı gönderiyorlar yoksa USB kablosu + başlık olarak mı?
Benim anladığım USB kablosu yok, sadece adaptör gönderiyorlar. Adaptörün USB-C ve USB-A olmak üzere 2 çıkışı (veya girişi) var. Kutu içeriğinden anlaşılıyor zaten.

İnternette daha uygunları var ancak orijinal olmuyor onlar genelde. Replika ürün almak isteyen onlara da bakabilir. Genel olarak ben de pahalı bulsam da ucuz olan pek bir şey kalmadı. 25W şarj aletini 649 TL'ye satan Samsung'a göre yine uygun kalıyor.

Benim anladığım USB kablosu yok, sadece adaptör gönderiyorlar. Adaptörün USB-C ve USB-A olmak üzere 2 çıkışı (veya girişi) var. Kutu içeriğinden anlaşılıyor zaten.

İnternette daha uygunları var ancak orijinal olmuyor onlar genelde. Replika ürün almak isteyen onlara da bakabilir. Genel olarak ben de pahalı bulsam da ucuz olan pek bir şey kalmadı. 25W şarj aletini 649 TL'ye satan Samsung'a göre yine uygun kalıyor.
Peki USB'sini nereden alabilirim onun farkı yok mu?

Kendi kablosu olsaydı keşke kutuda.

Geri
Yukarı