POCO X3 Pro otomatik 112'yi arıyor

zRooks

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün az önce telefonum POCO X3 Pro 112 üst üste 3 4 kere aradı ve bazen kendisi arıyor, 112 telefonu açtı yanlışlıkla aradım kusura bakmayın dedim bir sıkıntı olur mu, otomatik 112 arama çözümü var mıdır POCO X3 Pro için?

Her zaman olmuyor, arada bir arıyor.

Arada bir yapıyorsa kesin trojan tarzı bir virüs vardır hocam sızıntı vs. vardır internet bağlantısını kesip deneyin gene oluyorsa telefon yazılım ile alakalı olabilir stock ROM atmayı deneyin sıfırdan ya da attırın, ve modemi resetleyin IP niz vs. değişir garantiye alın işi.

Eğer spotçudan almadıysanız yani kaçak değilse IMEI repair vb. işlem yoksa tüm güncelleştirmeleri yaptıktan sonra telefonunuzu tam formatlayın ve ardından bir antivirüs yükleyin sorununuz çözülecektir diye tahmin ediyorum. Playstore dışında apk dosyası da kurmayın.

Custom ROM mu? Root var mı? IMEI işlemi var mı?

Arada bir yapıyorsa kesin trojan tarzı bir virüs vardır hocam sızıntı vs. vardır internet bağlantısını kesip deneyin gene oluyorsa telefon yazılım ile alakalı olabilir stock ROM atmayı deneyin sıfırdan ya da attırın, ve modemi resetleyin IP niz vs. değişir garantiye alın işi.

Trojan yesem neden 112 arasınlar ki?

Eğer spotçudan almadıysanız yani kaçak değilse IMEI repair vb. işlem yoksa tüm güncelleştirmeleri yaptıktan sonra telefonunuzu tam formatlayın ve ardından bir antivirüs yükleyin sorununuz çözülecektir diye tahmin ediyorum. Play Store dışında APK dosyası da kurmayın.

Teşekkürler 1 2 saate gibi deneme şansım olur o zaman formatlarım. Ve kaçak değil orijinal mağzasından almıştık.

Bir de telefonda sağlık uygulaması falan kullanıyorsanız onu kontrol edin. Bazen çin malı akıllı saatler kalp ritmini ölçemediğinde otomatik olarak 112'yi arayabiliyor. Ya da güç tuşuna acil çağrı arama atanabiliyor belki o da olmuştur. Mesela 3 defa güç tuşuna basınca 112'yi arama gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı