POCO X3 Pro PUBG Mobile Ultra HD performansı

receptalha

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, POCO X3 Pro telefonunu almak istiyorum. PUBG'ye yeni başladım sayılır. PUBG Mobile'de Ultra HD grafiklerde 90 FPS verir mi? YouTube'a baktığımda Ultra HD 90 FPS yapıyorlardı yabancılar, Config'le mi bilmiyorum. POCO X3 Pro'su olan varsa yazabilir mi? Ultra HD'de 90 FPS veriyor mu?

Merhabalar, POCO X3 Pro telefonunu almak istiyorum. PUBG'ye yeni başladım sayılır. PUBG Mobile'de Ultra HD grafiklerde 90 FPS verir mi? YouTube'a baktığımda Ultra HD 90 FPS yapıyorlardı yabancılar, Config'le mi bilmiyorum. POCO X3 Pro'su olan varsa yazabilir mi? Ultra HD'de 90 FPS veriyor mu?

Ultra HD de 90FPS veren cihaz icat edilmedi daha, sadece 90FPS kilidini açabilirsin ama hiçbir şey ifade etmez.

Hocam Ultra HD grafiklerde 90 FPS bile alsanız cihaz çok çok fazla ısınır.

Eğer FPS kilidini açarsanız 90'dan fazla bile alırsınız düşük grafiklerde. (90'dan fazla destekliyor mu bilmiyorum yani cihazda o güç var anlamında söyledim)

Son düzenleyen: Moderatör:

PUBG tarzı oyunlarda en düşük ayarda en yüksek FPS değeri almanız gerekir.
Grafiği yükseltip FPS'yi düşürmek sizi aşırı dezavantajlı konuma sokar.
Ayrıca tavsiyem PUBG'ye başlamayın oyun şu an barbie giydirmeceye dönmüş durumda ve ağzına kadar bug dolu.
Eylül-Ekim gibi PUBG: New state çıkacak ona başlayın veyahut CoD Mobile başlayın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben kaç fps alıyor diye sordum konu CoD Mobile gitmiş 😀pubg ye güncelleme bir şey gelmiş 90 FPS bir şey gelmiş bende çok bilmiyom poco x3 pro telefonu olan pubg ye girip ultra HD alınca 90 FPS çıkıyomu bunu söyleyin bana.

Arkadaşlar ben kaç FPS alıyor diye sordum konu CoD Mobile gitmiş 😀pubg ye güncelleme bir şey gelmiş 90 FPS bir şey gelmiş bende çok bilmiyorum POCO X3 Pro telefonu olan PUBG'ye girip Ultra HD alınca 90 FPS çıkıyor mu bunu söyleyin bana.

Ultra HD de 60FPS veren cihaz bile yok kardeş ne diyorsun sen? 45 veriyor o cihaz.
3500-4000 TL o telefon 20000 TL değil.
En kısık ayarda bile 60 FPS veriyor Max.
Ayrıca sürekli en yüksek grafik oynarsan bir süre sonra cihaz çöp olur bilgine.

Yeni konular

Geri
Yukarı