POCO X3 Pro ROM yükleme

Bootloader kilidi açmadan olmadığına göre ya bilgisayara falan atacan ya da 15 GB veri yükleyecen.

Mesela hangi ROM'u önerirsin. RAM tüketimi önemli değil performansı şimdiki gibi olsun. Pil performansı iyi olursa daha iyi olur. Ama önceliğim çentik. Eğer ROM olmadan yapabiliyorsam ROM olmadan yapmak isterim

Mesela hangi ROM'u önerirsin. RAM tüketimi önemli değil performansı şimdiki gibi olsun. Pil performansı iyi olursa daha iyi olur. Ama önceliğim çentik. Eğer ROM olmadan yapabiliyorsam ROM olmadan yapmak isterim
Resurrection Remix, OctaviOS ve Project Xtended iyidir. Bilgisayar varsa verileri ona at bence. USB ile atılıyordu.

Resurrection Remix, octavios ve project xtended iyidir. Bilgisayar varsa verileri ona at bence. USB ile atılıyordu.

Eğer sorunumu çözmez ise hiç uğraşamam açıkçası. Ama aslında Samsung öne UI arayüzü atılabiliyorsa telefona tarif eder misin eccik. Hoşuma gidiyor Samsung arayüzü çünkü.

Eğer sorunumu çözmez ise hiç uğraşamam açıkçası. Ama aslında Samsung öne ui arayüzü atılabiliyorsa telefona tarif eder misin eccik. Hoşuma gidiyor Samsung arayüzü çünkü
Sorununu çözer. Bende de uygulamalar çentik olmamasına rağmen tam ekran olmuyordu ve ROM'la düzelttim. Zaten 15 GB bile olsa PC'ye atmak maksimum 15 dakika sürer.

OneUI ROM'u var mı bilmiyorum ama yoksa launcher ile en azından ana menüde Samsung arayüzü elde edersin.

Sorununu çözer. Bende de uygulamalar çentik olmamasına rağmen tam ekran olmuyordu ve ROM'la düzelttim. Zaten 15 GB bile olsa PC'ye atmak maksimum 15 dakika sürer.

Oneuı ROM'u var mı bilmiyorum ama yoksa Launcher ile en azından ana menüde Samsung arayüzü elde edersin.

100GB veri var.

Eminim yer vardır PC'de :D

Eğer evdekinden bahsediyorsan kendisine hali yok. Ama dükkandaki bilgisayarımı bahsediyorsan 1TB HDD var. Ama çok fazla upramadıpımdan kullanamıyorum gibi bir şey. Dükkan dediğim babamın dükkanı. Orada ofiste duruyor bilgisayar. Biraz bilgisayar bakımından bol bizde. E7500 işlemcili var Ryzen 3 3100K'i var i5 11400F var. Kenarda yatan E5200'lü var.

Ama tek depolaması iyi olan dükkandaki.

Eğer evdekinden bahsediyorsan kendisine hali yok. Ama dükkandaki bilgisayarımı bahsediyorsan 1TB HDD var. Ama çok fazla upramadıpımdan kullanamıyorum gibi bir şey. Dükkan dediğim babamın dükkanı. Orada ofiste duruyor bilgisayar. Biraz bilgisayar bakımından bol bizde. E7500 işlemcili var Ryzen 3 3100K'i var i5 11400F var. Kenarda yatan E5200'lü var.

Ama tek depolaması iyi olan dükkandaki.
Ona at o zaman işin bitince tekrar alırsın verileri.

Geri
Yukarı