POCO X3 Pro telefon kapandı ve hiç açılmıyor

Hemeail239

Hectopat
Daha önce bunun için konular açıldığını görüyorum. Telefonu Hepsiburada'dan aldım ve satıcı olarak Hepsiburada'nın kendisinden aldım bu yüzden Genpa'ya göndermem gerekli mi? Cihazın garantisi sürüyor olması lazım. Cihazı alalı 2 yıla yakın oldu. Cihazın işletim sistemi orijinal ellemedim. Fastboot moduna aldıktan sonra telefonu kapadım ve tekrar açılmadı. Hiçbir tepki vermiyor. Farklı şarj kablosu ve adaptör denedim. 10 saniyeden fazla güç tuşuna bastım. Ses açma ve güç tuşuna da bastım ve açılmıyor. Şu an çaresizim Genpa'ya yollansa tamir edilir mi?

Eğer cihazın garantisi varsa garantiye gönderin. Eğer derseler ki yapamıyoruz. O zaman yapmanız gereken cihazı bilgisayara bağlamak ve USB hata ayıklaması açıksa ROM atmaktır. Yapamayacaksanız eğer telefonculara götürebilirsiniz.

Power IC iflas etmis, garantiye verin, anakart değişimi yapilacak.
Eğer cihazın garantisi varsa garantiye gönderin. Eğer derseler ki yapamıyoruz. O zaman yapmanız gereken cihazı bilgisayara bağlamak ve USB hata ayıklaması açıksa ROM atmaktır. Yapamayacaksanız eğer telefonculara götürebilirsiniz.
ROM atamaz.

Kronik olarak PMIC sorunlu bir telefon. Garantisi duruyorsa garantiye yollayın. Anakart değiştirir geri yollarlar fakat garanti yoksa biraz fazla para isteyebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı