Çözüldü POCO X3 Pro TWRP sürekli siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

518385

Hectopat
POCO X3 Pro ve mi 11 t ye TWRP ve orangefox ikisini de attım fakat açıldıktan sonra ben yeniden başlatınca otomatik olarak siliniyorlar. Ve Magisk flashlamama rağmen root kalıyor TWRP uçup gidiyor.

Çözüm
Fastboot devices, fastboot boot image.img şeklinde CMD'den flashlıyorum.
Sorun anlaşıldı. fastboot boot komutu sadece bir kereliğine geçici olarak kuruyor. Kalıcı olarak flaşlama komutu fastboot flash recovery kurtarma.img olacak. Herhangi bir şekilde telefonunuz brick olursa veya başka bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
Hortlatıyorum kusura bakmayın,

aynı işlemi Redmi Note 8 Pro telefonumda yapıyorum Android 11 TWRP yüklemeye çalışıyorum, anlattığınız komutlarla flashlıyorum, yeniden başlatıp TWRP girmek istediğimde MUIU kurtarması geliyor.

Hortlatıyorum kusura bakmayın,

Aynı işlemi Redmi Note 8 Pro telefonumda yapıyorum Android 11 TWRP yüklemeye çalışıyorum, anlattığınız komutlarla flashlıyorum, yeniden başlatıp TWRP girmek istediğimde MUIU kurtarması geliyor.

Hocam yeni konu açın isterseniz yardımcı olayım. Çünkü biri X3 Pro diğeri Redmi Note 8 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı