Çözüldü POCO X3 Pro yavaş şarj oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

supprime

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba telefon son iki gündür şarj konusunda kafayı yedi şarjı çok hızlı bitiyor ve asla düzgün şarj olmuyor. 1 saatte %40 kadar şarj ediyor telefon normalde 68 dakikada 100 oluyor sürüm düşürmeli miyim?

Çözüm
Buyurun hocam.

Pil sağlığında sorun yok olarak gözüküyor.
Sorun belirli zaten. Galeri pili bitiriyor. Bu güncelleme ile gelen bir sorun. Cihaza hard reset atın. Sorun çözülecek. Eski kullanımına dönecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun hocam.

Pil sağlığında sorun yok olarak gözüküyor.
Sorun belirli zaten. Galeri pili bitiriyor. Bu güncelleme ile gelen bir sorun. Cihaza hard reset atın. Sorun çözülecek. Eski kullanımına dönecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Kısa zaman içerisinde deneyeceğim hocam teşekkürler telefonu aldığımdan beri gelen büyük güncellemelerde hiç hard reset yapmadım.

Kısa zaman içerisinde deneyeceğim hocam teşekkürler telefonu aldığımdan beri gelen büyük güncellemelerde hiç hard reset yapmadım.
Cihaz tamamen eski hâline dönecek. Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Yaşayanların sorunlarını da böylece çözdük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet POCO X3 Pro için çözüldü fakat bir tanede 11t Pro cihazım vardı onda da benzer bir sıkıntı yaşıyorum şarjım aşırı hızlı bitiyor ve hard reset işe işe yaramadı fiziksel olarak bataryada bir problem olduğunu düşünüyorum.
Bataryadan olabilir, note 8 pro cihazımda öyleydi bataryayı değiştirdim şuan iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı