POCO X3 Pro'da ekran kaç Hz ile kullanılmalı?

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar POCO X3 Pro aldım. Telefonun ekranı 120 Hz ama internette 120 Hz telefonlar 120 Hz modunda çok pil tüketiyor diyorlar. Sizce telefonu video izleme gibi günlük işler için 60 Hz modunda mı, yoksa 120 Hz'de mi kullanmalıyım? Sizin 120 Hz tecrübeniz nasıl oldu?

Keşke bir telefonum olsa elimde telefon bile yok ama boş bir yorum atmak istemiyorum. Dostum oyun için 120hz çok büyük bir avantaj olacaktır. Normal kullanımda sadece akışkanlık ve denildiği üzere çok pil tüketir. Ama 60hz oyun içinde bazı durumlarda dezavantaja sokabilir. Benim tavsiyem 60 hz kullanıp sadece oyun içinde 120hz kullanmanız.

Telefonu kullanmak için aldınız. Çoğu oyun zaten 120 Hz desteklemiyor, pil olarak sıkıntı yaşamazsanız sürekli 120 Hz'de kullanın. 120 Hz kullanmayacaksanız niye alt model bir cihaz almadınız ki? Sosyal medyada falan akıcılığı hissettikten sonra zaten 60 Hz'e almazsınız.

Telefonu kullanmak için aldınız. Çoğu oyun zaten 120 Hz desteklemiyor, pil olarak sıkıntı yaşamazsanız sürekli 120 Hz'de kullanın. 120 Hz kullanmayacaksanız niye alt model bir cihaz almadınız ki? Sosyal medyada falan akıcılığı hissettikten sonra zaten 60 Hz'e almazsınız.

Eski telefonumu garantiye verdim ve anakartı kronik sebeplerden bozuk çıktı bu yüzden bu telefonu müşteri memnuniyeti için ücretsiz olarak verdiler.

Son düzenleme:
120 hz 'den mi başka bir şeyden mi bilmiyorum ama şarj çok hızlı gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı