Çözüldü POCO X3 Pro'da "POCO Launcher artık desteklenmiyor" olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefonum POCO X3 Pro. Android 12 kullanıyorum ve MIUI 13.0.1.0 SJUTRXM sürümündeyim. Ama POCO Launcher Google Play'de bu telefon artık uygulamayı desteklenmiyor olarak gözüküyor. Önceki telefonum POCO F2 Pro'da böyle bir şey olmamıştı. Onda da Android 12 ve MIUI 13 kullanıyordum. Bu Launcher POCO telefonların kendi Launcher'ı yani desteklenmesi gerekir normalde. Bu desteklenmeme olayı normal mi bir hata mı?

Screenshot_2022-07-31-09-56-42-241_com.android.vending.jpg

Çözüm
Hayır hata değil. Xiaomi POCO Launcher'ın Play Store sürümünü durdurdu. Yani Android 12'lere falan gelemiyor. İleride 4.0 sürümüne güncellenecek zaten sizin için şu an beta aşamasında.
Klasik Xiaomi.
Telefonu güncelleyip uygulamasını güncellememiş. Güncelleme gelmesini bekleyin hocam.

Bu telefona aslında yeni bir güncelleme verilmiş ama kararlı beta güncellemesi olduğundan şimdilik sadece mi pilot kullanıcılarına gelmiş.

Yani benim telefona herkese açık bir güncelleme daha gelmemiş.

Hayır hata değil. Xiaomi POCO Launcher'ın Play Store sürümünü durdurdu. Yani Android 12'lere falan gelemiyor. İleride 4.0 sürümüne güncellenecek zaten sizin için şu an beta aşamasında.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı