POCO X3 Pro'ya Google Camera nasıl kurulur?

Nasıl kurulduğunu hatırlamıyorum ama bence kurmana gerek yok ben bir ara kurmuştum çok fark yok uğraşmaya değmez.
Geliştiricilerin yayınladığı APK dosyası ile kurulum sağlanıyor. Ayrıca Xiaomi cihazların yazılımı sebebiyle GCAM kurulumu gözle görülür performans artışı sağlıyor. Buyrun:

Dostum kurulum ile ilgili şu adımları izlemen gerekiyor.
Öncelikle Recommended Stable Google Camera Port Versions bu siteye girip Bsg'nin versiyonunu indirmen. İndireceğin APK fark etmez 5 tane falan seçenek çıkacak zaten. Sonrasında kurulumu tamamladıktan sonra telefonuna özel ayarlanmış bir XML dosyası indirmen lazım. Ben Mk'nın XML'ini kullanıyorum. Onu da Telegram'dan bulabilirsin. Eğer AOSP bir ROM kullanıyorsan oss versiyonunu eğer MIUI kullanıyorsan bsg versiyonunu indirip telefona atıyorsun. Kamera uygulaması içerisinden de XML olarak importluyorsun. Sonrasında istediğin gibi kullanabilirsin.

Dostum kurulum ile ilgili şu adımları izlemen gerekiyor.
Öncelikle Recommended Stable Google Camera Port Versions bu siteye girip Bsg'nin versiyonunu indirmen. İndireceğin APK fark etmez 5 tane falan seçenek çıkacak zaten. Sonrasında kurulumu tamamladıktan sonra telefonuna özel ayarlanmış bir XML dosyası indirmen lazım. Ben Mk'nın XML'ini kullanıyorum. Onu da Telegram'dan bulabilirsin. Eğer AOSP bir ROM kullanıyorsan oss versiyonunu eğer MIUI kullanıyorsan bsg versiyonunu indirip telefona atıyorsun. Kamera uygulaması içerisinden de XML olarak importluyorsun. Sonrasında istediğin gibi kullanabilirsin.
Çoktan yapmıştım. MIUI 13.0.2 ile birlikte GCAM'den çekilen fotoğraflar kumlanmaya başladı ve çok uğraşmama rağmen düzeltemedim ve telefonun kendi kamera uygulamasına geri döndüm

Yeni konular

Geri
Yukarı