Çözüldü POCO X3 Pro'ya evolution roma orijinal kamera uygulaması nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pBalcı

Centipat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS
Meslek
Elektrik Elektronik teknikeri
POCO X3 Pro'ya evolution ROM attım ancak orijinal kamera uygulaması ve kumanda uygulamasını bulamıyorum. Bulsam da kurulmuyor.

Çözüm
Onlar şifreli ve kendiniz yapmanız çok zor. GCAM kendi kamerasından kat kat iyi ve sizin modelinizde çok stabil çalışıyor. Bsg 8.7 ve birkaç ayarlama ile iPhone 11 kamerası gibi olur.
POCO X3 Pro'ya evolution ROM attım ancak orijinal kamera uygulaması ve kumanda uygulamasını bulamıyorum. Bulsam da kurulmuyor.

Ben crDroid kullanıyorum Xiaomi'nin kumanda uygulaması kusursuz şekilde çalışıyor anx kamera ise telefonum desteklemediği için kuranmıyor ama leica camera iyibir şekilde çalışıyor kamera arayüzü Xiaomi kamera arayüzüne benzer.

Artı -1 Eksi
Ben crDroid kullanıyorum Xiaomi'nin kumanda uygulaması kusursuz şekilde çalışıyor anx kamera ise telefonum desteklemediği için kuranmıyor ama leica camera iyibir şekilde çalışıyor kamera arayüzü Xiaomi kamera arayüzüne benzer.
hocam global rom üzerinde oynama şansımız yok mu ?

Artı -1 Eksi
Onlar şifreli ve kendiniz yapmanız çok zor. GCAM kendi kamerasından kat kat iyi ve sizin modelinizde çok stabil çalışıyor. Bsg 8.7 ve birkaç ayarlama ile iPhone 11 kamerası gibi olur.

Çözüm
Hocam dediğiniz şeyler kamera uygulaması mı ?

Artı -1 Eksi

Hocam yani global roma gerek yok. Global ROM'daki kameradan daha iyi diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı