POCO X3 telefonda tarayıcı kaydırma hızı nasıl sabitlenir?

Lotototo

Hectopat
Yer
Bodrum
Daha fazla  
POCO X3 kullanıyorum, ekran kaydıyla Chrome tarayıcıdaki biraz uzunca bir yazıyı kaydetmek istiyorum, aynı bilgisayarda mouse tekerleğiyle yaptığımız gibi, aşağı yukarı kayma hızını sabitleme şansım var mıdır? Yani yazı aşağıya doğru prompter gibi aksın istiyorum. Mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü al sonra sağ üstte çıkan görüntüyü aşağıya kaydır (ya da kaydır yazısına bas). Bazen çalışmayabiliyor ama yöntem bu.

Çoğu uygulamada çalışmayabiliyor. Galeride çalışıyor mesela. Eskiden çok güzel her yerde çalışıyordu. Şimdi neden olmuyor anlamadım. Bende X3 Pro var.

Çalışan bir tarayıcı buldum. Google uygulamasında çalışıyor, oradan bir dene. Firefox ya da Chrome'da çalışmıyor.

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü al sonra sağ üstte çıkan görüntüyü aşağıya kaydır (ya da kaydır yazısına bas). Bazen çalışmayabiliyor ama yöntem bu.

Çoğu uygulamada çalışmayabiliyor. Galeride çalışıyor mesela. Eskiden çok güzel her yerde çalışıyordu. Şimdi neden olmuyor anlamadım. Bende X3 Pro var.

Çalışan bir tarayıcı buldum. Google uygulamasında çalışıyor, oradan bir dene. Firefox ya da Chrome'da çalışmıyor.
Benimki ekran kaydı, çokça satır var aşağıya inmem gerekiyor epey.

Yeni konular

Geri
Yukarı