POCO X3 vs Realme 7 vs Xiaomi Redmi Note 9S vs Redmi Note 10

Bütçe
3200

Alphi53

Hectopat
Maksimum 3200TL için araştırmalar yaptım.

POCO X3 NFC 64 GB - yazılım konusunda kötü olduğu söyleniyor.
Realme 7
Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB - bu model 6 GB RAM'le geliyor. Note 9 Pro ile ne kadar fark eder bilmiyorum.
Xiaomi Redmi Note 10.

Oyun oynamıyorum. Çoğunlukla bir şeyler izlemek ve mesaj uygulamaları için lazım olacak. Bu kapsamda 4 GB RAM'li bir telefon da işimi görebilir diye düşünüyorum ama almışken de iyi bir şey olsun isterim. Samsung modellere yer vermedim, güvenemiyorum onlara. Yukarıdaki telefonlardan hangisini tercih etmeliyim sizce? Başka önerileriniz varsa onlara da açığım.
@BERWAR

Maksimum 3200TL için araştırmalar yaptım.

POCO X3 NFC 64 GB - yazılım konusunda kötü olduğu söyleniyor.
Realme 7
Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB - bu model 6 GB RAM'le geliyor. Note 9 Pro ile ne kadar fark eder bilmiyorum.
Xiaomi Redmi Note 10.

Oyun oynamıyorum. Çoğunlukla bir şeyler izlemek ve mesaj uygulamaları için lazım olacak. Bu kapsamda 4 GB RAM'li bir telefon da işimi görebilir diye düşünüyorum ama almışken de iyi bir şey olsun isterim. Samsung modellere yer vermedim, güvenemiyorum onlara. Yukarıdaki telefonlardan hangisini tercih etmeliyim sizce? Başka önerileriniz varsa onlara da açığım.
@BERWAR

Hocam X3 NFC, Realme 7 varken 9S alınmaz.

ROM atılırsa X3 NFC daha iyi ancak atılmadığı sürece MIUI, X3 NFC için büyük bir eksi.
Note 10 ekran paneli konusunda daha iyi olsa da performans anlamında daha düşük.

Hocam Samsung telefonlara güvenemiyorsanız bu arada Xiaomi markasını aklınızdan bile geçirmeyin :D

Realme 7 öneririm ben.

Samsung modellerine güvenmemeniz anlamsız. Samsung Android tarafında en iyi marka çoğu noktada. Bu fiyat bandında Samsung donanım olarak bu modellerden güçlü değil.

Redmi Note 10 modeli yonga olarak diğer modellerin gerisinde kalıyor. Realme 7 yazılım olarak Xiaomi modellerinin önünde. MIUI arayüzünün abartıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Yazılım konusunda Xiaomi'ye güvenmiyorsanız Realme 7 alabilirsiniz.

Oyun oynamıyorsaniz X3 gereksiz olur bence, kamera aşırı önemli değilse aralarından alabileceğiniz en iyi model Realme 7'dir. MIUI arayüzü çok kötü değil, ama iyi de değil. Kötünün iyisi diyebiliriz. Redmi modellerin güncelleme desteği kısıtlı, o yüzden onlara yönelmenizi tavsiye etmem. Dediğim gibi Realme 7 iyidir, alabilirsiniz. Ayrıca alabiliyorken hemen alın, telefon fiyatları yavaştan artmaya başladı, 3200 olan telefon 3500-3600 olabilir, haberiniz olsun.

Samsung beğenmeme nedenim birden eskimesi. Ben uzun süreli kullanım istiyorum. Mevcut telefonum GM4G ile 5.5 yıl bitti. Bu arada hala denklemden çıkamıyorum. POCO X3 listeden çıkmak üzere. Huawei P40 Lite nasıl sizce bu telefonlara göre?

Birden niye eskisin söyler misin? Huawei modellerinde Google servisleri sıkıntı, o yüzden önermem.
Samsung'un mevcut modelleri eskitip kullanıcıların yeni model alması için karanlık bir planı olabilir mi? Çok çok eskiden buna benzer dedikodular vardı. İsmi Samsung kadar büyük olmayan markalar daha güvenilir geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı