POCO X3 vs. Xiaomi Note 8

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Her konuda hangisinin iyi olduğunu yazın lütfen. Ona göre bir seçim yapacağım. Konular fiyat, batarya, ekran, RAM, oyun performansı, işlemci. Teşekkürler şimdiden.

İkisi de değil Realme 7 daha mantıklı.

İkisi arasında karşılaştırmak gerekirse POCO X 3'un üstün olmadığı nokta yok. Note 8 fiyatınu haketmiyor. TCL 10l varken. POCO X3 Note 8'den her anlamda üstün. Ama Realme 7 varken POCO X3'ün tek artısı fazladan 30Hz ve stereo hoparlör.

İkisi de değil Realme 7 daha mantıklı.

İkisi arasında karşılaştırmak gerekirse POCO X 3'un üstün olmadığı nokta yok. Note 8 fiyatınu haketmiyor. TCL 10l varken. POCO X3 Note 8'den her anlamda üstün. Ama Realme 7 varken POCO X3'ün tek artısı fazladan 30Hz ve stereo hoparlör.

Realme 7 iyi olur ya da Realme 8 beklenebilir.

@Rasim Kayrak o telefoncudur büyük ihtimal, Vodafone'un kaçak cihaz satacağını sanmıyorum çünkü suç. Almasını da tavsiye etmem, ileride başını ağrıtabilir.

Yok gerçekten Vodafone. İnternet başvurumuz dahil çoğu işimizde onlardan yardım aldık. Bayi olarak da görünüyor Vodafone sitesinde.

Yok gerçekten Vodafone. İnternet başvurumuz dahil çoğu işimizde onlardan yardım aldık. Bayi olarak da görünüyor Vodafone sitesinde.

Hocam o zaman X3 daha iyi olur.
Not: Cihazın garantisi yoksa ROM atın veya garantisi bittiği gün ROM atın. Cihazınız ciddi anlamda nefes alacaktır.

Alacağı telefonun arkasındaki IMEI'i sorgulatın. Global ROM'lu telefon alın. Çin, Hindistan sürümlerini almayın. Telefonlara IMEI attıktan bir süre sonra brick olabiliyor. Sonra kurtarması zor oluyor. POCO X3 alabilir.

Her konuda hangisinin iyi olduğunu yazın lütfen. Ona göre bir seçim yapacağım. Konular fiyat, batarya, ekran, RAM, oyun performansı, işlemci. Teşekkürler şimdiden.

POCO X3 ve Note 8 Pro var elimde ikisini de kullandim. Çok fiyat farki varsa Note 8 Pro alabilirsin ama üzerine koyarim dersen şu an POCO X3 NFC kullanıyorum. En güzel yanı şarjinin az gitmesi ve şarja taktiğim zaman 45 dk da yuzde yuz oluyor 33 W hizli sarji var. Note 8 Pro'nun selfie kamerasi karsilaştirmamda daha guzel geldi bana. Ama hiz vs olarak POCO X3'den memnunum.

Geri
Yukarı