POCO X3'e Android 11 gelmedi

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Neredeyse Android 12 çıkacak ama POCO X3 telefonum Android 10'da kaldı. Ne zaman 11 gelir bilginiz var mı? (NFC serisi)

Avrupa ROMlarında mevcut.Türkiyeye ne zaman geleceği belli değil ancak Miui 12 Android 11 tabanlı.

Kara tren gecikir belki hiç gelmez....
Androidin en büyük sorunu işte bu güncelleme meselesi. Apple telefonların bu yüzden modası kolay kolay geçmiyor yıllar geçse bile hala 0 olarak satılabiliyor.

Kara tren gecikir belki hiç gelmez...
Android'in en büyük sorunu işte bu güncelleme meselesi. Apple telefonların bu yüzden modası kolay kolay geçmiyor yıllar geçse bile hala 0 olarak satılabiliyor.

Nasıl bir fanboyluksa sizdeki. Bunun Android ile alakası yok. Marka ve telefonun segmenti ile alakası var. Xiaomi, yazılımı kötü ve güncellemelerde büyük sıkıntı çıkartıyor. Samsung telefonumda Android 11 hemen geldi. Android'e suç atmanın anlamı yok. Apple'ın pahalı olma sebebi sadece kaliteli olması değil. Fiyatların yüksek tutulması ve yerel fiyatlandırma yapmaması en büyük sebeplerden. Aynı zamanda dolardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir fanboyluksa sizdeki. Bunun Android ile alakası yok. Marka ve telefonun segmenti ile alakası var. Xiaomi, yazılımı kötü ve güncellemelerde büyük sıkıntı çıkartıyor. Samsung telefonumda Android 11 hemen geldi. Android'e suç atmanın anlamı yok. Apple'ın pahalı olma sebebi sadece kaliteli olması değil. Fiyatların yüksek tutulması ve yerel fiyatlandırma yapmaması en büyük sebeplerden. Aynı zamanda dolardan.
Önceden ben de samsung kullanıcısıydım ve yeni android sürümünü çıktıktan sonra 1 sene beklemiştim ben de sizin gibi. Ama yeni İos sürümü çıkınca gününde iphone 6 ya bile geliyor güncelleme. Kastetmek istediğim buydu.

Önceden ben de Samsung kullanıcısıydım ve yeni Android sürümünü çıktıktan sonra 1 sene beklemiştim ben de sizin gibi. Ama yeni iOS sürümü çıkınca gününde iPhone 6 ya bile geliyor güncelleme. Kastetmek istediğim buydu.

Apple tek seri üzerinden gidiyor çünkü. Allah'ım yarabbim anlamak zor mu bu kadar. Xiaomi POCO'dan Redmi'ye bir sürü alt markası var. Alt modelleri var. Sanki aldığınız güncellemer iPhone'unuzu optimize ediyor.

Apple tek seri üzerinden gidiyor çünkü. Allah'ım yarabbim anlamak zor mu bu kadar. Xiaomi POCO'dan Redmi'ye bir sürü alt markası var. Alt modelleri var. Sanki aldığınız güncellemer iPhone'unuzu optimize ediyor.
Ediyor kardeşim. Bana fan boy diyorsun da insan gibi cevap bile yazamıyor kuduruyorsun sinirden. Kim fanboy acaba çok belli :D

Geri
Yukarı