Poco X5 Pro 5G FPS limitlemesi

Standoff 2 120 FPS destekliyor, ancak bazen 70 bazen 50 FPS'e limitliyor.

PUBG NEW State 90 FPS destekliyor ancak 60, 50, 40, 30 şeklinde düşüyor. Başlarda 90 verdi, sonra 60 oldu. Ben de Game Turbo vesaire ayarları kurcaladım. Bu sefer 40 FPS oldu. Bu sorunu nasıl çözerim?
sorunu çözebildin mi? aynı sorunla ben de karşı karşıya kaldım

sorunu çözebildin mi? aynı sorunla ben de karşı karşıya kaldım
Ekrani 60hz yap sonra pil ve performans uygulamasinin verilerini sil, sonra 120hz yap. Game turbo ayarını da dengeli yap. Cihazın ısınmasın, isinirsa fps limitler. Pubg mobile harici 60+ fps alırsın.

critical opsta 60 fps veriorken ısınınca 50ye bile sabitliyor duzelir mi dersin
Düzelir. Ben de standoff 2 oynuyorum 120 almam gerekirken 50 aliyordum. Oyun icinde kaydirip performans modunu da aç.

Ekrani 60hz yap sonra pil ve performans uygulamasinin verilerini sil, sonra 120hz yap. Game turbo ayarını da dengeli yap. Cihazın ısınmasın, isinirsa fps limitler. Pubg mobile harici 60+ fps alırsıya da

Düzelir. Ben de standoff 2 oynuyorum 120 almam gerekirken 50 aliyordum. Oyun icinde kaydirip performans modunu da aç.
insta:vigontes ekler misin biraz daha rahat konusabilcegimizi umuyorum

kalıcı cözümü buldum uygulamalar kısmından 3 noktadan bütün uygulamaları varsayılan olarak ayarlaya tıklayınca 120 aliosun

sorunu cozebildiniz mi bi sure sonra isininca yine 60lara dusuyor telefonu yeniden baslatmam gerekiyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı