POCO X6 Pro 8 GB nasıldır?

flytx

Hectopat
Yer
NewYork/Queens
Merhaba arkadaşlar. Günaydın dün abim bana POCO X6 Pro 8 GB almış. Sizce nasıl telefon iyi dayanır mı? Oyun açışından pek oyun oynamıyorum. Genellikle Brawl Stars ve basit mobil oyunlar oynuyorum. Oynarsam da buyük ihtimal Fortnite Mobile oynarım sizzce iyi dayanır mı?

Oyun için uygun bir telefon. Çok güçlü bir SoC var. Üst düzeyde oyunlar için 12 GB sürümü daha mantıklı olabilirdi. Ancak pek oyun oynamayan birisi için sana gelen bile fazlasıyla iyi. Tipik bir Xiaomi ürünü olarak vasati bir kamera performansı var gibi duruyor. Zaten tepe modeller haricinde hep rakiplerinden düşüktür kamera performansı. Bunda da Samsung S23 FE ile kıyaslayıp daha kötü bulanlar olmuş. Ancak dediğim gibi ortalamadır. Kamera odaklı kullanmayacaksan memnun edecektir. Benim nazarımda tek kötü tarafı şarjın az gidiyor olması(söylentilerden dolayı elde edindiğim izlenim). 67W hızlı şarj ile bir miktar tolere edilebilir.

Ne olursa olsun güzel cihaz diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.

Merhaba arkadaşlar. Günaydın dün abim bana POCO X6 Pro 8 GB almış. Sizce nasıl telefon iyi dayanır mı? Oyun açışından pek oyun oynamıyorum. Genellikle Brawl Stars ve basit mobil oyunlar oynuyorum. Oynarsam da buyük ihtimal Fortnite Mobile oynarım sizzce iyi dayanır mı?

Çok oyun odaklı bir telefon. Bu sebeple kamerası diğer özelliklerine göre çok geri. Fakat oyun ve günlük kullanım için gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı